Zobārste Inga Salkazanova - Zobu neuzmanība

Nekad neisaku ši zobārsti! Pieņēm divas vietas Jelgava un Jelgavas novada, Jaunsvirlaukas pagasta. Salkazanova īsti nezin kas ir zobu kariess, kad vel ir agrīna stadija un balti plankumi! Nekad nesuta pie higeinista! Visu mužu ārsteju zobus pie viņas. Un katru gadu teica ka zobi ir veseli. Uzlika tikai paris reizes jaunas plombas aizmuguriem zobiem un viss. Un ta ataigaju ar tiem baltiem plankumiem. Tagad saka sāpet zobi. Aizgaju pie cita zabāsrta paskatījas, izdarīja higiēnu un saka ka gandrīz visiem zobiem ir KARIESS un vajag plombēt! Un ka tagad to saprast? Tadus neatbildīguz zobārstus ka SALKAZANOVA vajag tiesat par to. Nekad mūža neisaku to zobārsti!

E ELLIO 16.08.2017

Protams, protams, pie Jūsu caurajiem zobiem vienmēr vainīgi ir zobārsti, nevis Jūs paši. Tik gudri, tik gudri,ka laiks varbūt ķerties pašiem un sākt sev labot baltos plankumus, ko? Bet varbūt sākt vismaz iepazīties kas ir zobu birste un zobu pasta?

S Scarface 17.08.2017

Laikam šo ziņu raksta kau kads zobu ārsts kurš grib vienmēr aizstavēt savu kolēģi. Vispirms ne par gudribu runa ar par zobāsrta profesionalitāti. Un es zinu kas ir birste un zobu pasta. Lai ietu pie zobārsta vajag maksāt naudu par zobu apskatīšanu un es uzskatu ka zobārstam ir jāzin agrīna stadija kariess. Diemžel mana situacija ta nebija. Gāju visu mužu pie viena zobāsrta un kas tagad sanaca.

E ELLIO 19.08.2017

Protams, lai ietu pie zobārsta ir jāmaksā nauda. Veikalā ejot arī ir jāmaksā nauda un arī braucot transportā ir jāmaksā nauda! Par velti vairs nav nekas, ja neesiet pamanījis. Taču,ja uz Jūsu zobiem ir balti plankumi, tad pilnīgi viennozīmīgi tā nav zobārsta vaina, bet gan Jūsu sliktā mutes dobuma higiēna. Tas,ka Jums ir zobu birste un zobu pasta nenozīmē, ka Jums ir atbilstoša tīrīšanas kvalitāte:DDD

S Scarface 25.08.2017

Vairs nekomentešu kautkada zobārsta ziņu? kurš vienmēr aizstāves koleģus. Apakša ja esi, lasijis ir uzrakstīts ka zobārsta neuzmanība bija ta, ka viņa ignoreja tos baltus plankumus, bet to vareja vel izārstet. Bet tagad ne.

E ELLIO 11.11.2017

Baltos plankumus nevar izārstēt, tos var apturēt,lai zobs nebojājas tālāk. Balts plankums jau vien norāda, ka ilgstoši tur bijis aplikums,kas ir nevīžīgas mutes dobuma higiēnas rezultāts.

N Nospēlt 12.09.2021

Pirmo un pēdējo reizi biju pie šīs zobārsta!
Briesmīgi neuzmanīgs
Cenas kosmiskās,un čeku neizniedz taisa vaļā vecās plombes un labo,kaugan mutē ir tiešām redzami caurumi kuri jālabo!
Pēc viņas ārstēšanas,tie zobi kas tika laboti sāp..
Vienlaikus pieņēma 3 cilvēkus un nevienā momentā neredzejū kad instrumenti tiek dezinficēti!
Ļoti nemīlīgi,un aparāts noklāts ar putekļu kārtu