www.sudzibas.lv Zobarste Dr.Rame Smaidam ir nozime !

Zobarste Dr.Rame - Smaidam ir nozime !

Es velos ieteikt lai neviens neiet pie sis zobarstes! Pateicoties vinai pec pedejas vizites kas bija pirms 6 menesiem un "tikka visi salaboti" sobrid ir kritiska situacija gan man gan manam divam draudzenem un laika labojam! Man ir salabots zobs kuram partika sprust ieksaa un nav iespejams iztirit ne ar zobu birsti ne zobu diegu ne skalojamo lidzegli ne kocinu !! Plus man vel tur kur veidojoties mazins caurums izradas zobs ir sabojajies lidz nervam un ir jataisa kanalu tirishana un pedejais bridis lai saglabtu zobu!draudzenei jau ir par velu ,kur ari tikai mazs caurums veidojoties ,pec 6 menesiem jau ir jarauj ara!!! Un otrai draudzenei ir sapea zobaa! Visa nauda ko iztereju par labosanu ir vejaa plus sabojati zobi un kritiska situacija!Ludzu neejiet pie sis zobarstes vai ari staigajies ar sabojatu smaidu un zobiem!

Z