www.sudzibas.lv Zip.lv Aizspriedumi

Zip.lv - Aizspriedumi

Šā gada 16.un 17.jūlijā sludinājumu serverī zip.lv 3 reizes neveiksmīgi centos ievietot sadaļā"ģitāras"sludinājumu par ģitāras pastiprinātāja pārdošanu.Divas reizes manus sludinājumus cien.zip komanda izdzēsa bez jebkādiem paskaidrojumiem,trešajā reizē(šodien)uz manu e-pastu tika nosūtīts lakonisks skaidrojums-minētais iemesls bija it kā nepareiza sadaļas izvēle.Tūlīt pat pārliecinājos,ka sadaļā"ģitāras"ir desmitiem sludinājumu ar pastiprinātāju,aksesuāru un pat ģitāru detaļu piedāvājumiem,toties konkrēti mans ģitāras pastiprinātājs neiekļaujas nevienā sadaļā,un neizskaidrojamu iemeslu pēc neatbilst cien.zipiešu normatīviem.Atliek secināt,ka: 1)tur strādā absolūti nekompetenti cilvēki,kuri atbild un pieņem lēmumus par lietām,par ko viņiem nav nekādas sajēgas, 2)tur strādā aizspriedumaini cilvēki,kuri necieš kādu konkrētu zīmolu, 3)tur strādā cilvēki,kuriem ir aizspriedumi pret kādu sabiedrības sociālo grupu,ko var izsecināt no ciniskā atteikuma publicēt tieši manu sludinājumu.

B

D Dailis Bezvārdis 17.07.2012

Moš pediņi ?

N nasingspeshal 04.10.2012

Man tāpat bija, es tirgoju portatīvajam datoram bateriju un vēlāk arī lādētāju. Viņi visu laiku dzēsa. Es ievietoju sludinājumu pie konkrētā portatīvo datoru zīmola un viņi tik dzēsa un dzēsa. Kad uzrakstīju, kur man vajag likt šo sludinājumu, viņi atbildēja tikai uz trešo vēstuli ar teikumu - jums pašiem jāzin, kur likt. Bet tur nav sadaļas - lādētāji, baterijas priekš datoriem. SS.lv tāda sadaļa ir. Vispār jāsaka, ka šis portāls ir ļoti neprofesionāls, redzams, ka draugiem.lv komandas hobijs un tie dzēsēji arī kaut kādi, piedodiet, idioti vai arī boti. Jo dzēš neloģiski ārā sludinājumus. Tajā pašā laikā visu laiku, kur ne ej, jebkurā sadaļā ir sludinājumi par to, ka ārzemju investori (krāpnieki) piedāvā aizņemties pie viņiem naudu vai ka ir iespēja piedalīties loterijās. To nez kāpēc īpaši nedzēš. Cik man bijusi pieredze, ss.lv daudz ātrāk var pārdot lietas, zip.lv man ļoti reti kāds piesakās pirkt kaut ko. SS.lv ir daudzas sadaļas, bet zip.lv piemēram, reiz tirgoju maizes mašīnu un elektrokrāsni un man nebija sadaļas, kur ievietot, bija jābāž pie sadzīves tehnikas pie mazās sadzīves tehnikas.