www.sudzibas.lv Zinzino Novelk no konta naudu

Zinzino - Novelk no konta naudu

Ja kādreiz esi pircis kaut ko no šīs kompānijas, tad zini, ka viņi savāc visus bankas datus un mēdz veikt neautorizētus atskaitījumus no tava konta. Kad aizrakstisi viņiem, "kas par desām" , tad atbilde ir "ui, mēs kļūdījāmies, mainījām sistēmu, atskaitīsim atpakaļ".

Ja nepamanīsi un neaizrakstīsi, tad nauda būs nozagta ar galiem.

K

B blablabla 16.07.2014

Kā viņi var savāk visus datus- neticu!
Pati arī pērku šo kafiju, cik zinu tur ir opcijas- maksāt ar rēķinu un maksāt ar kredītkarti un uzstādīt automātikso rēķinu apmaksu katru mēnesi. Man sākumā jautāja, kā es gribu maksāt- lai novelk automātiski, vai maksāšu pati, es atzīmēju, ka nevēlos " automātikso apmaksu" un līdz šim, viss ir bijis OK.

K Kaija100 13.11.2014

Tici vai netici, bet tā notiek. Griezos ar šo problēmu bankā, jo nesapratu kā tas var būt, viņi atbildēja, ka var, jo kaut ko pērkot uzņēmums iegūstot visu vajadzīgo informāciju, lai vēlāk atkārtoti veiktu pieprasījumu novilkt naudu no konta.
Zinzino atbilde bija, ka radās kļūda veicot norēķinu sistēmas maiņu un naudu pēc vairākām nedēļām atgrieza manā kontā.

Gustavs XIV 23.11.2014

ja cilvēks parakstās pasūtījumam uz gadu (12 mēn), lai dabūtu 40% atlaidi, tad problēma var rasties tikai vienā situācijā, proti - pārdevējs neizstāsta apmaksu nianses.
bet anyway, atteikties no automatiskās apmaksas var ar viena zvana palīdzību, jāzina tikai savs ID. :)

K Kaspars Soms 06.09.2016

pilnigas mulkibas !
dzeru jau tris gadi un visu novelk katru menesi pa vienam maksajumam ;)

K Kaspars Soms 06.09.2016

Pilnigas mulkibas !
esmu klients tris gadi :)
Novelk no konta katru menesi kad izveidojas maksajums :)
Tapat ari LMT reikinu izveido :)

V Velta Vasilevska 10.06.2021

Novelk naudu no kartes pat pēc tā, ka paši atsūtījuši apstiprinājumu, ka abonēšanas līgums ir pārtraukts. Kaut kā nesakarīgi atrakstās, liek atdot sūtījumus, kurus nemaz nav izsūtījuši, utt. Izskatās pēc labi atstrādātas krāpniecības shēmas. Nācās iesaistīt banku naudas atgriešanā. Noteikti neiesaku slēgt kaut kādus līgumus ar Zinzino.