Zinaida Gabiduļļina - Krāpšana

KRĀPNIEKI!!
Liek sludinājumu ss.lv, ka palīdz mājasdarbu un referātu rakstīšanā.
Sola, ka nav plaģiāts un pat pirms naudas samaksas atsūta plaģiāta pārbaudi, kas protams izrādās viltota. Samaksāju 50 EUR un pēc samaksas protams tika atsūtīts plaģiāts. Copy paste no citu augstskolu darbiem. Naudu neatgriež un uz vēstulēm neatbild.
Uzmanāties no viņiem!!

Epasts: [slēpt]@gmail.com

Konts: Saņēmēja nosaukums ZINAIDA GABIDUĻĻINA
Saņēmēja konts LV64HABA0551002104929
Summa 50 EUR
Maksājuma mērķis KONTA PAPILDZINĀŠANAS

E

K Klients17 14.02.2017

Šīs autors pilnīgi kopē tekstu no citiem autoriem un no interneta.
Kā arī pēc apmaksas nav iespējams sazināties un veikt labojumus.
Konts: Saņēmēja nosaukums ZINAIDA GABIDUĻĻINA
Saņēmēja konts LV64HABA0551002104929

V Vērtējums 19.03.2017

Referāti, mājasdarbi utt. ir jāraksta pašiem nevis jāpērk internetā. Tas ko tu pats vēlējies darīt arī būtu plaģiātisms, jo uzdotu cita darbu par savu. 50 Eur - pieļauju, ka cena jau ir par kādu studiju darbu nevis par referātu. Un ņemot vērā laiku, kas tam būtu jāvelta, tad šaubos, ka par tādu naudu vispār ir iespējams nopirkt kādu darbu kurš nebūt pilns ar "copy/paste" no citiem darbiem. Būtībā tā nebija krāpšana, bet tu saņēmi to, par ko biji maksājis.