Zīlīte SIA - Krāpšana

Uzņēmums laicīgi nav maksājis algu vairākiem darbiniekiem. Par dažiem atstrādātajiem Mēnešiem vispār netika samaksāts. Kad tika pieprasīta info par samaksu, tika teikts, ka jau sen tika atlaists!
Pašreiz tika uzrakstīts iesniegums darba inspekcijā. Uzņēmuma īpašnieks - dMitrijs pereligins.

Komentāri (1)

1 11sigits11 16.07.2020

Kādi tie autovadītāji,lai paši aizdomājas,cik ir kvalitatīvs viņu darbs!
ES darot pakalpojums,ir daudz dažādu noteikumu,ko autovadītāji neizpilda,sekojoši:izskaita naudas no atrunātiem fraktiem, autovadītāju vainas pēc! To , gankaut kā darba ņēmēji nerēķinās ,dodiet tik nauda,paši sev skaita NOPELNĪTO!Skraida pa Darba Inspekcijām!Ko tad Darba Inspekcija -izskata, žūksnis papīru, un, autovadītājs tāpat nevar saņemt sev NOPELNĪTO naudu,kuru pats seev izdomājis,vnk- prettiesiska izturēšanās pret darbu pie darba devēja // atbrīvot tādu neģēli ar 101.pantu.2.punktu!Pārvadātāji,esiet solidāri,rakstiet par katru autovadītāju negodprātīgu ,prettiesisku darbību gan te, gan Cargo.LT, kur daudzi jo daudzi izmanto saitu!

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes