zili brīnumi - attieksme

Pati ideja un izpildījums ir ļoti labi un ir interesanti ne tikai bērnam. Bet šodien (25.05.13.) apmeklējuma prieku izdevās sabojāt. Pētījām "teslas spoli", tur stāvēja zīmīte, ka ilgāk par 2 sekundēm nedrīkst turēt nospiestu pogu. Savam bērnam (4 gadi) to paskaidrojām un, attiecīgi ievērojot, uzspiedām uz pogas 4-5 reizes. Kad pēkšņi pieskrēja pie mums blonda dāma (centra darbiniece) un paceltā balsī, kas bija tuvu bļaušanai aizrādīja, ka pēc katra spiediena jābūt pauzei vismaz piecas sekundes, kā arī nocitēja zīmītē rakstīto par 2 sekundēm. Būtībā brēkšana tika adresēta bērnam. Tās 2 sekundes ievērojām, bet par tām pauzēm nekas nebija rakstīts. Sīkā, pēc šī uzbļāviena vienkārši nobijās, nolika lampu un izteica vēlmi iet prom. Protams neskrējām uzreiz prom, paskatījāmies citus eksponātus arī, lai bērns nomierinātos. Tikmēr tikām pavadīti ar blondās nikno skatienu.
Secinājumi radušies vienkārši - uz turieni vēlreiz nekad neiešu. Ja cilvēks ir izvēlējies strādāt vietā, kur pilns ar sīkajiem, ir tomēr jāspēj savaldīt savas personīgās problēmas tā, lai nebojātu mazajiem ziņkārīgajiem centra apmeklējumu.
Un vēl.. mājaslapā minēts, ka bērniem līdz 4 gadu vecumam ieeja ir bez maksas. Samaksa tika pieprasīta arī par bērnu. Nez.. iespējams, lai nebūtu pārpratumu, es ieteiktu ierobežojumu noformulēt savādāk, piemēram - ieeja bez maksas bērniem vecumā 0-3.