www.sudzibas.lv Zigurds Viljams ZAGLIS, KRĀPNIEKS, SAVĀC AVANSU UN PAZŪD.

Zigurds Viljams - ZAGLIS, KRĀPNIEKS, SAVĀC AVANSU UN PAZŪD.

uzmaniibu, ZAGLIS un KRĀPNIEKS, Zigurds Viljams !!! SAVĀC AVANSU UN PAZŪD. Nekad nesadarbojaties ar so meli, zagli, jo sastaastiis jums pilnas ausis, par to, ko paardod. Bet paardod vins ZAGTAS DRĒBES. Agraak tirgoja no sarkanaa krusta, ko cilveki nodevusi par velti davaanaam beernunamiem, bet vins no turienes zog tas humpales un tirgo talak. Biezi liek sludinajumus ss.lvtirgo polu LĒTU POĻU PRECI.savāc AVANSU UN PAZŪD. bildee pats.

U

Y YXYXY 04.01.2015

zinu sito maukuru. sez vins oho.lv, "copee" sievietes ar naudinju. lai vinju uztur. princis atradies. 45 gadi, bet prats dirsaa ieraavies.

Z zirgamjasmejas 04.01.2015

zinu tirgo humpalas panēmu protams bez prieksapmaksas no viņa vienu partiju, un pie tam kg vins vinas tirgo par 9-10 euro. un dirsa ka ahuna laba stavokli, no skandinavijas un vacijas nu ziniet gridaslupatas man mājā ir labākā stāvoklī nevienam neiesaku, aplauzīsieties. un vel vins pako kaut kados miskasu maisos vinas. karoce nenemiet

H hyuuuu 08.01.2015

izskatās maukurs un alkāns !!! vecs nolietots krāns

K kropliszigurds 08.01.2015

K kropliszigurds 08.01.2015

kress27 (oho niks) krāpa manu māsu. kretīns ne vecis, un vēl pie tam uz viņas kakla dzīvoja pusgadu, kamēr viņa viņu nepasūtīja!

L Lepnā Lavīze 09.01.2015

Vecs lovelass, noteikti satiekoties mētā baigo mačo :) Tāpēc sievietes uzķeras.

A agagagagaggagag 11.01.2015

meetaat jau daudzi saadi meetaa protams bet ko tas liidz :) tak normaals cilveeks var redzeet ka nekaa tur nav
vecs nodzerts nopiipeets purns pec paskata vien var pateikt ka normals nava

G gatiskalnins1983 11.01.2015

mana drauga kaimins dzivo sarkandaugavaa cik zinu kuces maina katru menesi ja ne nedeelu neko nekad neizmaksaa nenormali skops piipee divas pakas dienaa kozh brauc ar vecaam ne savaam masiinaam nelegalaas padrabotkas nekaa stabila katraa zinjaa karoce urla

G gunaliepa 15.01.2015

ak jezin, sitas vecais krokodils! nevareeju ilgi tikt waljaa no vinja, kameeer policijaa neuzrakstiju pret vinu iesniegumu! sutija sms, zvanija, vestules, izsekoja katraa manaa socisalaja portaalaa, meginaja sacakaret manu reputaaciju!!! gribeeja manas attieciibas izjaukt, jo bija liela skrobe ka neesmu ar vinu! un viss deel taa ka ir atteicu ar vinu tikties otrreiz ! bildee veel kaut cik sakariigs-laikam ar fotosopu, bet ja jus redzetu to briesmigo feisu dziive! oi oi oi. vins ir kaa pilnigaa baaba. jo normaals virietis, ja vinam pasaka NEE, iet un meklee sev tadu kas teiks jaa. loti vajs, glums, pretiigs, gleevs tips. melo aciis skatidamies. LOTI SKAUZ VEIKSMIGU CILVEKU PANAAKUMI. loti gribeeja izjaukt manas jaunaas attieciibas, pusgadu terorizeeja. kameer policija neiesaistijaas.

S Sanita Strazda 30.01.2016

2008/09 gada Zigurdam Viljamam dzivojot mana dzivokli , kuru es vinam izireeju, bija sakrajies liels komunalo maksajumu parads ( 880 Ls). Sudzibas, Juristi, zvani, nekas netikka darits, parads joprojam nav nomaksaats.
Ja kadai ir vel kadas oficialas pretenzijas. ES pievienotos kopejai sudzibai tiesa.