Zigurds Bērziņš - Celtniecība

Zigurds Bērziņš sevi nuuu ļoti dēvē par gudru būvnieku, bet tāmēs saraksta vislabākās lietas, materiālos nopērk pašus lētākos draņķus, darbs ļoti neprofesionāls, naudu par materiāliem un darbu grib tieši divreiz vairāk, nekā sākumā norunāts un tam visam ir attaisnojums kilometra garumā. Uzmanieties!!

J

. ..... 04.03.2011

un piedevām vins ir mājas apsaimniekotajs
daugavpils 57...ārprāc...tā laikam negodīga ģimenes mafija...esmu saskārusies ar draudiem

Z ZigurdsBērziņs 02.10.2011

tie visi ir nekaunīgi meli. nekas tāds nekad nav bijis. es esmu godīgs cilvēks ar skaistu sievu un bērniem.

N Normunds Birka 02.11.2016

Tu "godīgais" maita, kāpēc nesamaksāji skārdniekiem par darbu? Tagad slapsties pa ārzemēm? Gan kādreiz tevi izķeršu un paretināšu zobus.

C Chipping 26.11.2016

Es tik brīnos,kā viņam tas sanāk.
Kā viņu vēl Anglijā nav būrī iebāzuši.
Tik nekaunīgi un jēli krāpties!!!

C Chipping 26.11.2016

Viņš ir melis un krāpnieks!
Tagad viņš cilvēkus māna Anglijā.
Strādā viņš Hybrid Hauses vārdā.
Aicina lētticīgos celtniekus pastrādāt,sola zelta kalnus...
Ne darba līgumu,ne naudu par darbu nemaksā.
Kamēr pie viņa strādā.Kādu paundu iedod.Lai badā nenomirst.
Un visādas atrunas un iemesli kāpēc tā.

S smog1975 11.05.2017

Piekrītu "Chipping" teiktajam!

S smog1975 11.05.2017

Zigurds Bērziņš darbojas Hybrid Houses LTD, kas pati par sevi ir aizdomīga kompānija, kas nemaksā par padarīto darbu. Pašu Z.Bērziņu var raksturot kā rūdītu krāpnieku. No sākuma viņš ir laipns un pretīmnākošs, bet kad runa nonāk līdz apmaksai par padarīto darbu, tad no viņa puses netiek atbildēts ne uz telefona zvaniem, ne uz e-pastiem, ar vārdu sakot,- viņš jūs ignorē. Links uz viņa LinkedIn mājas lapu: https://lv.linkedin.com/in/zigurds-berzins-a2a77bbb. Viņa tālruņa numurs UK: +447778724838
Iesaku uzmanīties no šī cilvēka un turēties no viņa pa gabalu!