Zigmunds Žukovskis - Parādsaistības

Vēlos informēt cilvēkus un uzņēmējus par personu Zigmundu Žukovski no Ogres. Nekādā gadījumā neiesaku saistīties ar šo personu. Nevar apmaksāt 130,00ls mazu parādu jau gadu. Vienīgais ko šis cilvēks ir spējīgs ir solīt no dienas uz dienu un neviens no solījumiem netiek pildīts. Viņa solījumus var pielīdzināt sievietes rīcībai. Ja negribat skraidīt pakaļ katram latam nesaistieties ar viņu.

Likumsargs 23.06.2012

Man ir bijuši dzīvē mirkļi, kad pat 24 Ls parādu ilgstoši nevarēju atdot!

L laurisavens 18.01.2013

Šis cilvēks ir parādā PUSEI LATVIJAS. Viņš nevar atdot smieklīgas naudas. Izliekās par biznesmeni sola no dienas uz dienu. Nauda nav ieskaitīta, grāmatvede aizņemta, vel esmu objektā Utt. nu jau ir divi gadi kad šis cilvēks ir parādā 130, 00

$ $$$ 31.01.2013

Pilnībā piekrītu atrunas šim mēslam ir pilns, ka pat grāmatu varētu sarakstīt, Man summa ko šis pats Zigmunds Žukovskis no Ogres ir parādā krietni lielāka. Atrunas tās pašas grāmatvede aizņemta, esmu VIDā, esmu domē, objektā utt., vairākums gadījumu kad sazvanāms tika likās ka pālī, vai pohā. Saka tikai ka tūlīt būs, tipā braucu uz banku, nu jau pusgadu nevar aizbraukt, tukšpauris visdrīzāk. Un cik esmu dzirdējis grāmatvede ir viņa mamma, kas vis ticamāk nav lietas kursā, un SIA"Baltix project" kur tēlo biznesmeni.

L laurisavens 31.01.2013

Pēdējais ko šis cilvēks varēja pateikt ir lai izņemu šo sūdzību, un tad viņš samaksāšot šo summu. Kaut ko tik smieklīgu nebiju dzirdējis. Viņa mamma zina par viņa parādu ko šis cilvēks ir parādā.

V vaira. 24.02.2013

Sen jau policijai vajadzeja intreseties par vina darbibu.

V vaira. 24.02.2013

Sen jau policijai ir jazin ko dotais pilsonis dara . Dad paradus atri atdos .

J janislietotajs 14.05.2013

Pilnīgi piekrītu ! Un šīs cilvēks ir jau norakstīts narkomāns !

L LDace 08.08.2013

Labdien visiem:)
Es arī uzticējos šim cilvēkam. Viņa vēsture man nebija zināma, bet "dziedāt" viņā māk skaisti. Ir tāda latviešu paruna "Pat čigāns nezog savā mājā". Viņš īrēja dzīvokli man kaimiņos un izmantojot manu uzticēšanos aizņēmās manu datoru:( Tagad man vairs nav datora! Trakākais, ka tājā datorā bija visas manu bērnu bildes iekšā, ko man neprātīgi žēl:( Pie tam ļoti labi zināja, ka esmu vientuļa māmiņa diviem puišeļiem un mana rocība man no gaisa nekrīt!
Patreiz mans mērs ir pilns! Es šo cilvēku iesūdzēju policijā un aicinu visus, kuriem viņš tāpat ir nodarījis pāri arī iesūdzēt policijā!

M mexico1 18.09.2013

Pilnīgs sviests! fūūj, cilvēki kā Jūs varat kko tādu rakstīt par citiem. Neviens pie tāā nav vainīgs, kā tikai JŪS PAŠI.
Es pazīstu šo cilvēku un varu dot galvu ķīlā, ka viņam ir daudz tīrāka un gaišāka dvēsele nekā Jums šeit visiem kopā!
Paši laikam esat dzērāji, narkomāni un dīgdieņi, tāpēc sežāt skumīgi pie datora un nomelnojat citus! Cik zinu tā kaimiņiene vientuļā māte, skraida pie puišiem piedāvājot sevi, kaunējusies būtu!
SŪDUMUŠAS JŪS ESAT!

S Snikeritis 20.09.2018

Nunu...piemēram pie manis vich aizmiemas 70 e solīja adot no paša rīta jau divas nedēļas tikai melo kā būs būs .to parskaitis to kāds atvedis un t.t saglabati visas sarakstes visi pierādījumi...rīt nebūs naudas likshu visu FB ar visām bildēm...lai zin kāds īra...vinch zināja ka tā nauda man vajadzīga priekš meitas zālēm nu viņam vnk vienalga...zhel viņa bērnus tā tēvs tāds kroplis

M mexico1 18.09.2013

SŪDUMUŠAS JŪS ESAT!

L Liliana Zemzane 08.03.2019

JOPROJĀM ZIGMUNDS ŽUKOVSKIS NO OGRES IET VECAJĀS SLIEDĒS ROKU ROKĀ SADARBOJOTIES AR SAVU MAMMU ANNU NU JAU AR LIELĀKIEM APGRIEZIENIEM IZDODOT SEVI PAR VĀCIJAS BIZNESMENI. ŠAI ĢIMENEI ĒTIKAS UN MORĀLES PRINCIPI IR SVEŠI. PAPILDUS INFO IEGŪŠANAI ZVANIET UZ 2 675 4654

R RigasCinitajs 26.11.2020

ZigmundsMelis.что касаемо Зигмунда , ну или Зигиса , кому как удобнее , скажу что человек по сей день продолжает обманывать людей здесь в Риге , много жалоб от молодых ребят о том что устраивает за границу , и не выплачивает большие части денег .