www.sudzibas.lv Ziepniekkalna autoserviss Krāpjas ar nepadarīto darbu

Ziepniekkalna autoserviss - Krāpjas ar nepadarīto darbu

Pamanīju, ka mans auto (Audi) nevienmērīgi bremzē un auto gaismas arī būtu jāpieregulē, pie tam, ja gaismu slēdzi pārslēdz zemāk vai augstāk, tad neregulējas lampu leņķis (jau kopš nopirku mašīnu). Rīgā, bija jāpaliek pāris dienas, nolēmu aizdzīt autiņu uz Ziepniekkalna autoservisu (īpašnieks vai arī galvenais atbildīgais ir Māris), jo tas netālu no darba objekta atradās. Visu, itkā izdarīja, pateica, ka bremzes noregulēja, bet vajadzēja pārurbt kaut kādas skrūves, lai varētu visu forši sastiprināt utt., katrā ziņā baigi daudz nejēdzu, bet ausis aizrunāja pilnas. Lampas teica ar saregulēja un leņķi arī regulējas ar slēdzi. Braukāju parasti viens un man viņas, parasti, nevajag augstāk vai zemāk regulēt. Pirms divām nedēļām sanāca vest kravu un pamanīju, ka lampas neregulējas. Pie tam pirms nedēļas neveiksmīgi uzsitu disku, nācās iebraukt pie pazīstamiem večiem (Cēsīs), teicu lai uzmet aci arī lampām, kā arī minēju ka vienā vietā man ir pārurbti skrūvju caurumi. Visu saremontēja, bet pazīstamais čalis, pateica, ka Rīgā esmu piekrāpts - nekas nav pārurbts, viss ir orģināls, esot nobalansējuši un pierunājuši ausis, lai noplēstu lielāku naudu. Vislielākās dusmas izraisīja tas, ka motoriņi, kas regulē lampu leņķi ir atvienoti un vadi ir notīti ar izoleni, pie tam var redzēt, ka tas ir ļoti sen darīts. Tagad jau neskriešu uz Rīgu kasīties, ir jau par vēlu, bet kā var tik brutāli apkrāpt??? Pierunāt pilnas ausis par izdarīto darbu, bet reāli neko neizdarīt tikai vispusīgi pieregulēt.... Cik noprotu samaksāju trīskārši par vienkāršiem regulējumiem. Esiet uzmanīgi Ziepniekkalna autoservisā vai arī ja daudz nejēdzat no autiņiem dzeniet citur.

C

J Juris69 04.12.2012

Negribas ticēt, Māri zinu, nu nav no tiem cilvēkiem, kas krāptos.Moš kāds servisa darbinieks. vislabākais ir pašam piezvanīt.

Piekrītu Cēsiniekam, tajā Ziepniekkalna autoservisā, ja nejēdz no autiņiem neko tad labāk dzen citur. Šie cenu nosaka pēc acīm, jo mazāk jēdz, jo tā būs lielāka.