www.sudzibas.lv Ziedu bāze Samaksa neatbilst pirkumam

Ziedu bāze - Samaksa neatbilst pirkumam

Šodien iegādājos Rozes, ziedus pušķī saskaitīju 9, bet samaksāju par 10, ceļā uz mājām radās jautājums, vai tiešām būšu nepareizi saskaitījusi, mājās izņēmu no iepakojuma, kāti pat 11, tikai ziedi 9. Laikam akcija pērc 9 ziedus maksā par 10 ziediem. Pirms manis kungs bija atgriezies ar ziediem ar pretenziju. Pārdevēja centās iestāstīt kungam, ka vajagot pārbaudīt, bet kā? Ziedi nav pa vienam paņemami. Tad varbūt arī pārdevējas pirms ietin papīrā lai pārbauda preci par ko no pircēja iekasēta naudu. Sabojāts labais dienas noskaņojums. Slikti.

Good Intentions 29.01.2022

Jums gan viegli sabojāt dienas noskaņojumu.

F fade 30.01.2022

Ziedu bāzē strādā tāda pārdevēja Jūlija, kura pēdējā laikā īpaši nejauka pret klientiem. Nebrīnos, ja viņa tad būs apkalpojusi. Līdz šim slikti izteikušies tikai kolēģi. Neviena jauna floriste nevar būt tur pieņemta, jo pret viņām izturās atbaidoši un viņas ātri aiziet.