Zibarte Zane Ārtste Lor - Šausmīga attieksme

Saprotu, kas šobrīd Vecmīlgrāvja poliklīnika Dr.Zībarte ir vienīgais lors, bet tomēr kaut kādai cieņai pret cilvēkiem-pacientiem ir jābūt. Sākotnēji gāju pie ģimenes ārsta BEZ pieraksta,gāju stundu ātrāk, reikinoties ar rindām un pierakstiem. Tā ka mans iemesls, kādēļ gāju pie ģimenes ārsta ir saistīts ar augšējiem-apakšējiem elpceļiem, tad uzreiz ka tiku pie ģimenes ārstes, palūdzu vai ir kāda iespējā tikt pie lora uz apskati. Ir, bet tikai par maksu 25euro. Tā ka mamma gāja nodot analīzes, palūdzu lai ieņem rindu pie lora, lai nav vēl 1h jāgaida. Kad beidzot tiku pie šis ārstes, protams, man nekļuva skaidrs, kāda ir pieņemšanas sistēma, jo daļai ir pieraksts, daļai nav, citiem vajag komisiju-liela putra. Protams, mana kārtiņa no 2.stāva līdz 3.stāvam aizceļojusi..tāpēc pasauca citu cilvēku BEZ pieraksta,iegājām kopa. Skaidroju,ka rinda vismaz vai 1h jau gaidu,uz ko daktere asi atcirta,nestāstiet man muļķības strādāju jau no 8.00. es jūs neredzēju. Skaidroju, ka parasti apmeklēju cita vieta lor, bet ka šis ir steidzams gadījums, tapēc nolēmu šajā iestāde pie viena apmeklēt lor, lai ātrāk tieku vesela. Atbilde bija tada,nu tad ejiet pie ta daktera. Nu looti jauka attieksme,uz ko viņa atcirta,lai savukārt es padomājot par savējo. Man vispār nav ko teikt. Šadi cilvēki strādā medicīna, profesija, ko ir pasi izvēlējusies,un atļaujas būt tik rupji..Saprotu, ka pierasti ari veidoti galīgi šersam,vienai vizītei 10min, loģiski, ka ir vienkarši neiespējami iekļauties 10min, bet tas viss protams ka ir atkarīgs no visam minsitrijam utt, kas to visu nosaka. Attieksmi gan neviens nenosaka, tad jau labak iet privati un maksat tos 25eurom vismaz ar tevi runas pieklajiga cilvēku valoda. Dr.Zanei Zibartei pēdējais laiks padomāt par savu attieksmi,un tikt vaļa no zvaigžņu slimības,vai laicīgi mainīt profesiju. Saudzēsim savas nervu šūniņas un apmeklēsim savas profesijas cienīgus speciālistus.

R RaitisU 18.03.2016

Tas jau vispār normāli, ja klients ierodas stundu ātrāk.
Vajag doties pie cita ārsta.

I Iveta 13.10.2016

Apstiprinu, attieksme briesmīga, neiesaku iet pie ši Lora, Jūras medicīnas centrā pieraksts bija 13:45, plus vēl reģistratūrā pieteica nāciet laicīgi, konsultācijas maksa 26 EUR. Plkst 15:30 vēl netikām pie ārsta, daktere izsauca kādus ~ 5 cilvēkus kuriem nebija pieraksta, bet tie kas pa maksu pa 26 EUR lai sēž un gaida, sviests kaut kāds, ja nevar pieņemt lai tā arī pasaka. Mēs vienkārši palūdzām atgriezt naudu. Un tagad meklējam kur aiziet pie cita ārsta.