www.sudzibas.lv Zemgales Veselības Centrs Neprofesionāla attieksme

Zemgales Veselības Centrs - Neprofesionāla attieksme

Labdien, šodien 13.04 plkst. 9: 45 man bija pieraksts pie i. Ilziņas uz krūšu ultrasonogrāfiju. Vizītes laikā pieminēju protams, ka man ir krūšu implanti, pēc procedūras veikšanas no ārstes i. Ilziņas saņēmu personīgu viedokli un apvainojumu, citēju “nesaprotu, kā jūs varat tā sakropļot savu ķermeni un savas krūtis”.
Šis komentārs mani pamatīgi šokēja, un morāli aizskāra. Ārā izgāju šokēta un ar asarām acīs. Tik neprofesionālu rīcību no ārsta nekad dzīvē nebiju gaidījusi un saņēmusi. Nekad vairs nevēlētos atgriezties.

Vēlos, lai šī ziņa sasniedz arī zvc vadību, kā arī, vēlos lūgt vadības epastu.

L

B Bez vārda vārds 13.04.2022

jums gan maz vajag, lai sāktu raudāt. un kur tādu naudu var dabūt, lai sevi tā sakropļotu? citiem nav naudas, lai pie elementāra zobuārsta tiktu, a te padaj plastmasu bāzt sev iekšā. Negodīgi.