www.sudzibas.lv zemessargi vai tas skaitas darbs?

zemessargi - vai tas skaitas darbs?

!
Gribēju dalīties ar Jums tādā notikumā! Talsu novadā, Sabilē 27.augustā notika Diskoballīte! Un lieta tāda ka Sabilē visiem nu jau zināmais Dzintars Čīča protams ari tur bija ar saviem draugiem citiem čigāniem vai ka viņi sevi dēvē romiem! Mans virs piegaja klāt Dzintaram un pajautāja ka viņam iet! Protams kā jau ballītē tika lietots alkohols! Un Dzintars bez nekāda iemesla pagrūda manu vīru un pēkšņi attapos ka viss čigānu bars viņam bija virsū! Kādi 6 vai pat vairāk čigāni viņu saka sist! Tīri tikai par to ka viņš uzprasīja kā iet! Tātad cilvēkiem nevajadzētu prasīt Dzintaram kā viņam iet vai vispār kaut ko jautāt ka nesanāk tā pat! Protams vira brālis un draugi viņus gāja izšķirt, bet reāli tas nebija iespējams jo viņi bija parak daudz. Kā jau parasti tādos pasākumos bija apsardze 2cilvēki un mūsu pašu pašvaldības policists Klāvs Burčaks un vēl viens policists kas nebija no Sabiles bet ja nekļūdos no Talsiem! Un viņi vienkārši var teikt stāvēja un noskatījās kā vesels kraukļu bars metas virsu 3-4 cilvēkiem un vienkārši sit viņus.Tātad rodas jautājums kāda jēga ir no apsardzes un policija ja viņi neko tādos gadījumos nedara, bet vienkārši stāv un noskatās! Mana gadījuma pa cik esmu grūtniece man ir jasež un jānoskatās ka sit manu viru un tanī paša laikā apsardze ar policiju neko nedara un reāli stāv! Mans vīrs ar draugu izsauca ātro palīdzību jo vīram bija pārsista acs un viņa draugam bija tā iesists pa žokli, ka zobi bija sabīdīti uz iekšu. Mēs aizgājām prom gaidīt ātros bet visi čigāni palika tur sēžot unPolicija ar apsardzi aizgāja atpakaļ pie ieejas itkā nekas nebūtu bijis un ballīte turpinājās! Kā jums šķiet vai tas ir normāli?

K

K Katrīnai 28.08.2011

Tiešām nav manīts, ka šādās reizēs polcija iemaisītos, it sevišķi, ja ir iesaistītas slavenības. policistiem labāk patīk vientuļi iereibuši večukiņi, kurus var padarīt mikstus ar steka palīdzību, iztīrīt kabatas, un pēc tam vēl iesēdināt par pretošanos policijas darbiniekiem.

. .... 28.08.2011

IEnīstu čīču .. vispār tos tizlos čigānus ..
man ir kauns ka Koru karos Talsu korim tas galvenais bija čīča .. vnk kauns no tā ...
un tie policisti vispār ... ienīsut arī latviešu policistus .. ārzemēs šādus purnus saklopētu līdz bezsamaņai .. latvijā paņem un pasmejas par to ..
GĻĒVUĻI... atlaist tādus .. kauns ka vispār no latvijas esmu dēļ šiem ..

C Chigans 28.08.2011

Nakamreiz lai tavs virs pieiet klat pie haritonava puikam klat un pajauta ka iet:))
Shaubos ka vispar dzivs paliks !!
Pieaudzis cilveks lai doma ko dara!
Nav ko list kur nevajag !

* ****** 28.08.2011

Ar ko tad tas čigānēns tik varens? Stulbs lopēns, kam velns zina kas galvā sakāpis.

R Rubenis 28.08.2011

Джа пу кар!!!

. .... 28.08.2011

čigānus vajag izšaut kā šķiru! Smerdelīgie zagļu izdzimteņi!

X xxx 28.08.2011

To Čīču vajadzeetu kaadam paarmaacit un tos paareejos ar !!! Smirdiigie čigaani, baraa juutas vareni, bet pa vienam aste kaajstarpee :D !Smirdiigi, zagliigi, LOPI, ne cilveeki !!!

C Chigans 28.08.2011

Smirdigi ir Latvieshu suga, zog pat no saviem radiem'
Nu pamegina kads parmacit;)
Nazis ribas un kas palidzes?
Latvieshi tikai rej rej un rej, nekad nekozh:))

V Vilciena velns 14.10.2019

Es slokas čigānu izmācīju, jau dzirdot manu vārdu saistījās.

X xcv 29.08.2011

noteikti vajadzēja padarī šo pasākumu publisku. tautas balss, bez tabu utt.. lai redz to sūda čīču ko viņš dara. brīžiem tā vien liekas kur ir hitleram līdzīgs un atīrīs latvju no čigāniem un krieviem

M morgans 24.08.2012

Kas tas tāds čiča vispār ir? Patiesībā pirmo reizi dzirdu..var jau būt kaut kādā novadā kaut kādā" derevņā "viņu kāds zin????Nu respekta nullle...Sargātājiem gan kauns!!! naudu par darbu taču saņēma.Vajag rakstīt mentiem iesniegumu lai takš viņu izdrāž.Tak jau krastus neredz..varbūt narkomāns! Tad piespiedu ekspertīzi un par lietošanu būrī.Cilvēkiem bez komas stāvokļa tādas agresijas parasti nepiemīt.

S samurai 31.05.2013

kads te sakars ar zemessargiem?
kapec zemessardzi nomelno?