Zemās algas Latvijā - Nav no kā dzīvot

Mana aldziņa svārstās ap 700 e uz rokas par mēnesi no tā ir jāsamaksā alimenti 260e,paliek 440e tālāk ir īre un komunālie.
Man paliek apaĺa 0 euro uz mēnesi.
Visu laiku jāmeklē brīvdienās kautkādas haltūras.
Te ir Latvija mūsu tēvzeme!
Eiropas cenas!Nēğeru algas!
Eiropas nodokļi!

V

K Kallius Amycus 07.02.2021

nav ko pisties pa labi un pa kreisi un tad atstāt paša ražojumus, tad varētu atlicināt 260 e cīgiņām & shit :D

A asdasd123 07.02.2021

ничего потерпите еще чуть чуть . вам же на барикадах обещали , что скоро как в швейцарии будет =)) . еще немного потерпеть и балтийский тигр таки прыгнет в успех =))

н НеКариньш 07.02.2021

Valdis Dombrovskis "Veiksmes stasti"

н НеКариньш 07.02.2021

Валдис Домбровских "История успеха"...

н НеКариньш 07.02.2021

vitols! Когда пойдёшь голосовать за депутатов в Сейм, то подумай "Стоит ли за "патриотов" голосовать?" Они ещё большие воры чем коммунисты! Хотя они из красно-коричневых и не перекрашивались: во время Советской Латвии они имели не меньший доход и привилегии!

н НеКариньш 08.02.2021

Минусатора! А вы гляньте ГДЕ работали в 1980-1992 гг те, кто сейчас во власти в Латвии!

LawLatv 08.02.2021

700 евро чистыми это еше непллохо если за 176 часов у тебя получается 700 евро.
В какой сфере ты работаеш и какой город?

н НеКариньш 08.02.2021

" 440 е īre un komunālie" - - - Что ты свистишь? Даже зимой это меньше 200 евро!

LawLatv 08.02.2021

это зависит от города. И состояния квартиры

B Buhariks 08.02.2021

Nu tu riktīgs losis. Tu pat nezini, ka tie bērni nemaz nav tavējie, bet alimentus jāmaksā tev. Hahahahaaa

K Kallius Amycus 08.02.2021

a ko ? noziedo čalim +- 1 000 e , lai uztaisa paternitātes testu :D

A Atrsn 08.02.2021

Varbū ir vērts padomāt par darbu Vācijā?

LawLatv 08.02.2021

А там что лучше. Без языка нужно быть готовым работать 180 часов за 1400 евро. -плата за комнату. И не забывай что к тебе будут относится как к обычному гастарбайтеру.
Учитывая что в латвии можно найти работу за 600 евро. Но дома , и будеш с семьей.
Тут уже каждый решает сам , что ему лучше.

K Kallius Amycus 08.02.2021

tas saucas - ietaupīja čalis uz prezīšu rēķina :D
P. S. - ja tev ir zema darba alga, tad valsts nav vainīga, tev ir slikts (zemu apmaksāts) darbs, vai pats neesi biznesmenis, to tas nozīmē ;)