www.sudzibas.lv ZeltaPaka.lv Grūti atrast zemāku cenu

ZeltaPaka.lv - Grūti atrast zemāku cenu

Zeltapakas "visizdevīgākā cena" 585. provei 19.09.2010. ir 9, 29 LVL/g!!! laikam grūti atrast vēl zemāku cenu...

tavex.lv LVL 12, 00/g
nordicgold.lv LVL 12, 05/g

D

L Linda 24.10.2010

Lombardaa pienem pa 20 Ls par gramu:)nafig siem merkakiem daavinaat???

V Vilnis 24.10.2010

Nu neviens jau neliek dāvināt! Izvēles brīvība ir vienmēr un visur. Vairs nav tie laiki kad varēja akli ticēt reklāmām. Tagad informācija ir jāmeklē un jādomā kur izdevevīgāk un labāk.

G Genijs 01.11.2010

Margo ja paskatitos topar kadu pruvi dod 20 ls tad saprastu kas un ka!
cilveki ir ka bremzes ierauga laombarda lielako cenu kas ir par augstaka labuma provi un doma ka ta pienem visu zeltu :D:D biski stulbi kad ieej lombarda un tev pasaka ka 9 ls laiks nauda meklejot biski liek aidomaties! :D:D
es esmu to visu prakse parbaudijis un ka vini verte paskatas caur palieninamio stiklu a tada prove a sitais mums nepatik ta nonemam nost procentus par izpirksanu mazak neka bijat cerekis :D:D