Zelta Vērdiņš - pārdevējas

šajā veikalā jelgavā zelta verdins,kas atrodas IKI,strādā tādas pārdevējas-dzirdēju,kā viņas sauc-Anitra un Irina-viena resnā ,otra gariem tumšiem matiem ar brillēm-tas ir vispār,visu laiku risina savas personīgās problēmas,nelaipni apkalpo,smird pēc cigaretēm un vispār kliedz uz pārējām,vienreiz pat čeku neizsita un kad klients prasa,izliekas,ka nedzird. un veikalā vienmēr ir netīrs,apģērbi metajas.kur vispār vadība skatās?!pretīgi ienaākt

N

E elīnagaroza 25.07.2013

oo jaa, sitas veikals ir drausmigs, tapat ari pardevejas. citos veikalos ieejot, vismaz ir esteetisks skats, bet nu zelta verdinaa-pardevejas ka bomzenes, sasvidusas, sarkanas, gerbjas vispar zem katras kritikas... pfeeee un produkcija tur, protams, arii ir LOOOTI KVALITATIVA UN SMARZIGA

J Janis Meijers 11.11.2016

Sasvidušas un sarkanas varbūt no ta ka nesējž , bet gad strādā kā bitītes.... Ja jau viņas uzskati par bomzēm tad ko dari ti lētā apavu veikal moš tev uz brendu veikalu.... uz apaviem izteresi meneša minimalo aldu un nevienu sasvīdušu neredxzēsi.

E Elīna. 26.07.2013

Sveikas jaukās un inteliģentās DĀMAS, acīm redzot Jums ir pārak daudz kompleksu un zems pašnovērtējums, ja Jums viņš jāpaceļ noniecinot citus cilvēkus un veikalu kurā pašas iepērkaties.
Ļoti ceru, kad šajā veikalā ieperkoties nesastapšu šīs divas DĀMAS!
Man personīgi šis veikals patīk un iepirkšos turpmāk!!!

N ninarici 28.07.2013

pardevejas izdomaja aizstaveties, nozelojami.

A apala19 18.02.2014

Labdien dāmas nu izteiktie komentāri ir lieki ja nepatīk lai neiet un neiepeēŗkas lai iet uz tirgu iepirkties:)
Pārdeve'jas pret mani ir vienmēŗ bijusšās laipnas un izpali'dzīgas ...
Un nožeēļojami ir cilveēķi kas raksta slitu un nedomā:)

L lalalaa 26.11.2014

Kādu laiku strādāju Zelta Vērdiņā un varu teikt tikai to ka algas ir briesmigi zemas un vadibu atieksme drausmiga.liek stradat nerealakas stundas pa menesi un atalgojums ne vairak ka 320 eiro. nevienam neiesaku tur iet stradat. tiksiet tikai pie sacakaretas muguras no smagumu staipisanas.

Arī tirdzniecības centrā” Zoom „Ķengaragā, situācija ir dramatiska. Pārdevēju attieksme ir vienkārši zem katras kritikas. Kaut arī pašas izskatās kā tikko no sporta nodarbības ar attiecīgu aromātu, (es tam nepievērstu uzmanību, saprotu, viņas strādā garas darba stundas, ir grūti visu dienu uz kājām..., bet pēc piedzīvotās attieksmes atļaušos to tomēr atzīmēt) skaļi atļaujas savā starpā APRUNĀT klientus, izsakot komentārus par viņu ārējo izskatu, uzsvērtā, skaļā tonī! Uz jautājuma-Vai drīkst piemērīt apavus, pārdevēja skaļi paziņo-Ko Jums vajag!??...Kā arī pēc lūguma sameklēt otru apavu no komplekta, pārdevēja nicīgā balsī atbildēja-NU!!! Kā arī -kad vēlējos samaksāt par pirkumu, pārdevēja pajautāja- KO GRIBI! Bija sajūta, ka esmu nokļuvusi kādā bordelī! Sevi augstu nevērtēju, pieņemu cilvēkus kādi viņi ir. Bet neuzskatu, ka kādam ir tiesības pret cilvēku izturēties kā pret kādu pretīgu radījumu! Cilvēkam, kurš strādā šādā darbā, kur notiek regulāra saskarsme ar cilvēkiem, komunikācija, NEDRĪKST strādāt šādi cilvēki!!! Kur paliek ētikas normas un viss pārējais??? Esmu vidējā slāņa:) latviešu strādniece, un šādu attieksmi piedzīvoju pirmo reizi. Man kauns par to, ka mūsu valstiņā ir šādi cilvēki! Vai tiešām tam tā ir jābūt? Var jau būt, ka es kaut ko nesaprotu pareizi!

K Kikus7772 13.02.2015

Veikala saimniece ir ķīniete, zem viņas tur kaut kāds vecis vel strāda. Bet pati veikala vadītāja vispār tāda blozga ar 9 klašu izglitību, kurai problēmas ar komunikāciju. Esmu dzirdējusi, ka viņa bļauj uz pārdevējām un pilnīgi ņirgājās. Man viena pazīstāma meitene tur strādāja kādu laiku atpakaļ - teica, ka veikala galvenā, jeb vadītāja, katru jauno pārdēvēju mēģina noēst, melo priekšniekiem, visādus murgus stāsta, bet pati nemāk pavadzīmes sarakstīt - to visu viņas vietā dara cita pārdevēja. Neatceros, kā sauca to vadītāju, bet pārjautāšu un tad te uzrakstīšu. ļoti gribētos, lai šo izlasa veikala vadītājas priekšnieks un izdara secinājumus.

K Kikus7772 13.02.2015

Anitra = slima "prieksniece" !

A Anonima_ 23.08.2015

njaa, varu tikai piekrist par TC ZOOM, pārdevējas rij pie kases, apsmej visus, kuri ienāk veikalā, smird pēc cigaretēm. Par pašiem apģērbiem, apaviem - izjūk pēc apmēram nedēļas.. kvalitāte nekāda.

S Santa Nadziņa 16.11.2015

Par veikalu Zelta Vērdiņš varu teikt tikai to labāko..kolektīvs un vadība ir vnk super vienu vārdu sakot. To ko te raksta citi ir pilnīgas muļķības. Ja kaut kas nepatīk nenāciet un neizrādiet savu negatīvo attieksmi.

J Justīne Sauka 23.06.2016

Pilnīgi nepiekrītu tiek kas raksta negatīvus komentārus...vienmēr kad esmu bijusi šajā vekalā (Jelgavā) pārdevējas izturējušās ļoti laipni un izpalīdzīgi (varbūt man vienkārši paveicies) un par kvalitāti runājot...ir lietas kas ir labas un ir kas tieši pretēji...jo bija apavi kas saplīsa pēc nedēļas un ir kas jau gadu kā veselas velgot gandrīz diendienā...

P Pircejs222 22.12.2017

Gan kvalitate, gan pardevajas ir briesmigas. Ari noperkot kadus apavus, kuri taj pasha diena saplist, aiznesot nakamaja diena atpakalj vinji atsakas atgriezt naudu, un ari samainit nav iespejams, jo tadu modelju vairs nav, ta ir bijis vairakas reizes. Un tas nav likumigi, pec likuma ir vai nu jasamaina vai jaatgriezh nauda.