www.sudzibas.lv Zelta Vērdiņš Nožēlojama pārdevēju attieksme!

Zelta Vērdiņš - Nožēlojama pārdevēju attieksme!

Arī tirdzniecības centrā” Zoom „Ķengaragā, situācija ir dramatiska. Pārdevēju attieksme ir vienkārši zem katras kritikas. Kaut arī pašas izskatās kā tikko no sporta nodarbības ar attiecīgu aromātu, (es tam nepievērstu uzmanību, saprotu, viņas strādā garas darba stundas, ir grūti visu dienu uz kājām..., bet pēc piedzīvotās attieksmes atļaušos to tomēr atzīmēt) skaļi atļaujas savā starpā APRUNĀT klientus, izsakot komentārus par viņu ārējo izskatu, uzsvērtā, skaļā tonī! Uz jautājuma-Vai drīkst piemērīt apavus, pārdevēja skaļi paziņo-Ko Jums vajag!??...Kā arī pēc lūguma sameklēt otru apavu no komplekta, pārdevēja nicīgā balsī atbildēja-NU!!! Kā arī -kad vēlējos samaksāt par pirkumu, pārdevēja pajautāja- KO GRIBI! Bija sajūta, ka esmu nokļuvusi kādā bordelī! Sevi augstu nevērtēju, pieņemu cilvēkus kādi viņi ir. Bet neuzskatu, ka kādam ir tiesības pret cilvēku izturēties kā pret kādu pretīgu radījumu! Cilvēkam, kurš strādā šādā darbā, kur notiek regulāra saskarsme ar cilvēkiem, komunikācija, NEDRĪKST strādāt šādi cilvēki!!! Kur paliek ētikas normas un viss pārējais??? Esmu vidējā slāņa:) latviešu strādniece, un šādu attieksmi piedzīvoju pirmo reizi. Man kauns par to, ka mūsu valstiņā ir šādi cilvēki! Vai tiešām tam tā ir jābūt? Var jau būt, ka es kaut ko nesaprotu pareizi!