Zelta Kastanis - Aknu Pastēte - Nekvalitatīvs produkts

Visiem, visiem, visiem! Kam dārga sava veselība-nepērciet Sia ''Zelta Kastanis'' ražotās pastētes, jo viņi kā garšas uzlabotājus izmanto gan šņores, gan metāla skaidas, tādas ievērojama izmēra - 1, 5 cm garas un 1 mm platas... : (
Pirmo reizi, kad iekodos šņorē, kas atgādināja baltu tārpu, nozvērēju sev ka nepirkšu vairs šos produktus... Bet, vakar nopērkot aknu pastēti (nu ļoti gribējās) , kā pārsteigumu uz kārā zoba saņēmu dzelzs skaidu... Pē... : (tā ir dieva laime ka meita atteicās no ''gardās''maizītes, jo par sekām pat bail domāt...

P pics 09.04.2008

Zelta kastanim pasteetes nav garsigas.Garsiiga pasteete ir Adazu delikatese.

J Janis23 27.04.2008

Tikai nabags vai trakais ēd pastētes. Tad jau Aldara "alus" ir tuvāk alum nekā pastēte gaļai :)

L Luīza 09.07.2008

Mana meitai ik ritu ir pastētes maize, un cik gadus paši lietojam, nekas tāds nav gadījies, un Zelta kastaņa pastēte ir viena no labākajām!!!

E ES 26.09.2009

Ar tādu veiksmi var arī par miljonāru tikt! Katrai ražotnei reizi vai divas gadā gadās tādi pārsteigumi produktos - cilvēciskais faktors, nevis uzņēmums! Pats lietoju un varu teikt, ka ir gana laba, īpaši ar Fazer graudu maizi un kādu siera šķēli pa virsu! :D Un nekāds nabagu ēdiens tas nav un arī aknas salīdzināt ar gaļu arī nebūtu pareizi - tik pat veiksmīgi var salīdzināt galvu ar pakaļu un vilkt vienādības zīmes!

L Lauma 20.01.2010

Man ir pamatotas aizdoma, ka Ādažu pastēti ir aizlieguši (apturējuši- tās izplatīšanu) dēļ kāda pārkāpuma, jo šī pastēte kādā jaukā dienā pazuda no veikalu plauktiem. Zinu, ka atklājot pārkāpumu uz laiku produkts ir jāizņem no 'tirgus", citu izskaidrojumu pieprasītākā produkta(vakaros bieži bija izpirkts) pazušanai nevaru iedomāties... Diemžēl patērētājiem nav pieejama informācija- ko viņi visu šo laiku ēda( kas patiesībā bija pastētes sastāvā). Tas pats ir ar Lango Pikantās gaļas pankūkām!!!

A Ariadne 17.07.2015

Vienīgā garšīgā un dabiskā ir Zelta kastaņa pastēte.

Ja kas, esmu pamēginājusi daudzas citas, dodu pagaršot kaķim...arī viņš neēd citas!!!

Un dzīvnieks ļoti labi jūt, ko var ēst un ko labāk ne.

Paldies ražotājiem par produktu, kas patiešām garšo pēc tā, kas rakstīts nosaukumā, bez liekām jaunmodīgām garšvielām un pievienotam vielām, kas tikai saželē vārītu aknu suslu.

R Raimonds Helmanis 31.05.2018

Zelta kastanis pastēte ir garšīgākā,ko esmu ēdis.Vienīgā problēma ir viņu Rīgā atrast.

M mainite 05.11.2018

Zelta Kastanis ir idealakā un gardakā pastete latvijas tirgū. Lidziga garśa bernibā estajsi sveramajai pastetei,vel krievu laikos. Superigs produkts,maigs.

S [email protected] 10.12.2018

Nav taisnība! Zelta kastānim ir visgaršīgākā un maigāka pastēte, no visām, kuras esmu ēdusi! Un visai manai ģimenei viņa ļoti garšo!