A Anna 10.11.2008

uz Zelta Drudzi var piezvanit no Zelta Zivtinas, ja Tu to lieto ar peecapmaksas pieslegumu.
vini savadak nepelnitu naudu no Taviem bonusiem, kas ir no ienakosajam zvanu minutem un no tiem latiem, kas nak papildus.
izlasi visu kartigi - www.zeltadrudzis.lv

J Juris 19.11.2008

Priekš kam vispār vajag zvanīt uz to raidījumu?

D dzintra 06.01.2009

kapec nevar pazvanit tiesi no zelta zivtinas ar atlaunosanu

S Sanita 06.01.2009

nafig vispār tur zvanīt, naudas kasēji un visss!

A aicis 06.01.2009

Labāk nopērc kādu akcijas preci, tad vismaz pa to naudu tev kaut kāda manta būs, a tā vienkārši nomet naudu zemē.

J Janis 14.03.2009

Nedod ciparus ko vajag noteikti atkal smaucas.

Z zane 15.03.2009

kurš normāls cilvēks uz turieni zvana?????????????????

A anna 04.04.2009

Zelta Drudzis krāpj zvanītājus!!! Rēķinā tika piestādīti 8 zvani, kaut viņus biju sazvanījusi tikai 2 reizes (vēl 2 reizes līnija bija aizņemta). Turklāt rēķinā tika norādīts, ka zvanus esmu veikusi ar 1 sek. intervālu. Pastāstīet man, lūdzu, kā var 1 sek. laikā dabūt divus zvana savienojumus????
Krāpnieki!!!

Mamma 05.04.2009

Man organiski riebj gan tas raidijums gan ta blonda memla. Vina tik truli smaida apvemties var. Vai tiesam nebija kada dzivigaka un smukaka meica.

L Lilita 24.04.2009

Es arī tur vienreiz piezvanīju uz 158, bet rezultātā es neko nevinēju un naudu atpakaļ tā arī viņi neatdeva. Krāpnieki.

N Nezinu 24.04.2009

OMT iskatas tads baigi baidošs

Z zelts 25.04.2009

Novembrī Zelta drudzis laimestos izmaksāja 47 600 latu, bet ienākumi no skatītāju zvaniem bija virs 106 tūkstošiem latu, tātad Zelta drudzis saņēma vairāk nekā 67 tūkstošus zvanu. Pie vidēji 595 latu lielajiem laimestiem (tie novembrī bija Ls 20—2250) novembra laikā tika 110 cilvēki. Tādējādi izredzes tikt pie naudas balvas ir vienam no 605 zvanītājiem

***

Kam pieder Zelta drudzis?

Spēles ideja nāk no Bulgārijas. Spēles līdzīpašniece Latvijā ir kādreizējā Konkurences padomes (KP) valdes locekle un galvenā juriste Ilze Zosule, vairāk pazīstama pēc gadījuma, kad viņa, aizgājusi no KP, pārstāvēja Telia Sonera intereses, tam kļūstot par Lattelecom un LMT līdzīpašnieku, sarunās ar KP, kas saskatīja monopola draudus. Toreizējais KP vadītājs pēc šiem notikumiem atkāpās no amata.

Mamma 25.04.2009

Zuliki ja tu ta saki, zel ka to rada musu tv.

ж журнал 31.07.2009

Tā ir bīstama spēle! Vaktējiet savus radus.

M Mārtiņš 31.07.2009

Zvani uz 158 un nemuldi!

M Mareks 19.02.2011

Tas mīzalu kantoris konkrēti izbesijis, kāda sūda pēc uz e-pastu, mobilo telefonu nāk viņu utainais spams, pilnai laimei nekad neesmu tādos mēslos piedalījies, pat doma nav bikjusi

T ToMareks 19.02.2011

Tur var līdzēt tikai Bin Ladens un viņa rokaspuiši.

E es 26.07.2011

ESIET CILVĒKI APSTĀJIETIES NEZVANAT UZ TURIENI.KRĀPŠANA LIELOS APMĒROS