Zelta Boulinga centrs - zelta alus

Piektdienas (19.02.2010) vakarā ar draugiem aizgājām uz Zelta boulingu. Spēlējām boulingu un protams arī paņēmām dzērienus. Mums, kuri iedzērām zelta alu tajā vakarā, nākamajā dienā bija stipras galvassāpes. Pārējie, kuri dzēra ko citu, tiem viss kārtībā. Ja vēl kādam tā gadījies, padalieties pieredzē. Varbūt arī citās vietās var gadīties nekvalitatīvs alkohols.

E

E Eseseseseseseses 22.02.2010

nu vispaar pagurumu un stipraas galvassaapes naakosajaa dienaa tradicionaali tautaa sauc par pohaam. ja nevari tureet - nedzer..

L liāna 23.02.2010

Man šitā bija arī no Zelta alus - pāris pudeles un otrā dienā smagas paģiras, bet tajā pašā dienā neizturamas galvas sāpes. tiem, kas dzēra citu - nekā! P.S parasti no pāris aliem neplānoju paģiras uz nākamo dienu...

E Elvis 27.02.2010

Es ieteiktu nedzert tadas kvalitates alu, ne jau vieta kur to dzer ir vainiga, bet gan razotajs (tatad a/s ''''Aldaris''), tas ir kimiskais alus, kur dabigs nav nekas