www.sudzibas.lv Zauers slikts serviss

Zauers.lv - slikts serviss

Labdien! Vēlos pievienot sūdzību par interneta veikalu zauers.lv, lai brīdinātu citus potenciālos pircējus par ļoti slikta servisa kompāniju.
Pasūtījām telefonu, kas bija uz vietas noliktavā un veicām apmaksu tajā pašā dienā, piesakot kopā ar piegādi. Pagāja tieši divas nedēļas, lai šo telefonu piegādātu! Uz Jelgavu! Nav jau uz otru pasaules malu. Nedēļu pēc pasūtījuma, zvanot uz zauers.lv ofisu, pārdevējs paziņoja, ka kolēģis nav darbā un viņš par šo lietu neatbildot, bet liekoties, ka kurjers ir izsaukts! Tās nedēļas piektdienā zvanījām atkārtoti un stāsts bija tas pats - kurjers esot izsaukts. Piegāde diemžēl šajā nedēļā nenotika. Nākamā nedēļā pirmdien zvanot, pārdevējs sāka izlikties, ka nezinot par kādu pasūtījumu runājam, pēc ilgas meklēšanas sistēmā, tomēr atrada un teica, ka noskaidros un atzvanīs. Atzvanu tā arī nesagaidīju. Šīs dienas laikā (no 10.00-17.00 visas dienas garumā) zvanīju 4x, jo visu laiku solīja TŪLĪT atzvanīt. Par lielu brīnumu telefons tika piegādāts trešdien, tieši divas nedēļas pēc apmaksas veikšanas. Uzņēmums totāls sviests! Darbinieki nelaipni, sola, bet neizdara, nav ieinteresēti. Tiešām neiesaku nevienam šo interneta veikalu, sanāks tikai sačakarēt nervus un omu.

B

E Eriks Ruptass 05.10.2017
Krāpšana

Pilniga krapsana,nepasutiet seit neko.Pateica ka bus prece otrdien un piektdien prece vel nebija piegadata.Ka ari uz zvaniem neatbild! .