www.sudzibas.lv Zauers Garantijas remonts

Zauers.lv - Garantijas remonts

Nekad, nekad nevienam, pat ienaidniekam nenovēlu nonākt sadarbībā ar šo kaktu kantori, viss ir labi līdz brīdim kad tu samaksā un saņem preci, protams ne visas preces viņiem ir, tas jau nav tikai pie zauers.lv, tā ir visur, bet tad tu izej pa durvīm un iestājas (laimīgais) garantijas laiks. Pēc nepilna gada aiznesu preci uz garantijas remontu, pagāja trīs Mēneši sāku interesēties kas tur notiek jo ziņu nebija nekādu, ar to ka tiekot risināts aizbildinājās vēl divus mēnešus, kopā jau pieci, līdz beidzot man pazvanīja un pateica ka nevarot saremontēt, un būšot kāda kredītatmaksa, bet par cik gadu jau biju to preci lietojis tā bija kāda 1/3 no summas ~ (50) €. Un protams preci neatgriezot, kāpēc? Velns viņu zin, jaunu preci nesaprotamu iemeslu dēļ arī neviens tev nedos! Vis beidzot caur pašu zauers.lv dabūju kontaktus no tās garantijas remonta iestādes (tā viņiem visiem esot kopēja) un kārtīgi izlamājoties atguvu vismaz to pašu savu veco preci, jo nebija tā ka viņa negāja, bija dažas nepilnības kuras gribēju lai novērš. Tā nu gandrīz pus gads nodzīvots neziņā un maldināšanā. Nezinu kā ir citos interneta veikalos, bet silti iesaku visiem turēties no šī, zaņķa pa gabalu, bet ja esat paspējuši iepirkties turiet īkšķus lai viss arī strādā to garantijas laiku...

13.07.2020

J

T Taisnīgums99 14.07.2020

Kaa tur bija ar tiem skopajiem? Tapec vajag pirkt labos LV interneta veikalos. Un vispar jums joko liekas, ka zauers to jusu salauzto preci remonteja? nopietni?
Ja preci dabujat tad tos 50eur ari vajag atmaksat! Krapnieks esat, sanak, ja izkrapat no zauers 50eur.

J Jokomaleo 15.07.2020

Piedod miertiesnesi, nepierakstiju ka atteicos no tiem 50€.