www.sudzibas.lv Zauers Krāpšana un slikts serviss

Zauers.lv - Krāpšana un slikts serviss

2016.gada februārī nopirku WI-Fi austiņas par 75 eiro. 2016.gada decembrī sabojājās. Aiznesu uz it kā garantijas remontu. Paziņoja, ka sūtīs ražotājam apmaiņai, un zvanīs man, bet ātri tas nebūs. Tagad ir Jāņi - vairāk kā pusgads pagājis. Esmu tērējis laiku, zvanījis, gājis pakaļ piecas vai sešas reizes. Vienmēr tas pats vienīgais darbinieks man melo, ka austiņas ir kaut kur aizsūtītas un pašlaik atrodas ceļā Igaunijā vai Somijā. Tiek piesaukts atbildīgais darbinieks, kurš nekad nav uz vietas, un noteikti zina, kur austiņas atrodas. Viņš slimo, izgājis pusdienās, atgriezīsies rīt pēcpusdienā u.tml. Naudu atmaksāt negrib, jau neticu, ka to saņemšu. Turklāt šis kaķu kantoris strādā līdz sešiem darba fienās ar pusdienlaiku. Man jātērē savs darba laiks, lai ietu un klausītos tās pasakas. Nekādā ziņā nepērciet tur neko. Nekaunīgs krāpnieku kantoris!