www.sudzibas.lv Zauers Klients un tā pasūtijums tiek pilnībā ignorēts.

Zauers Latvia SIA - Klients un tā pasūtijums tiek pilnībā ignorēts.

Tiek veiks pasūtijums jo mājas lapā uzrādās ka prece atrodas noliktavā 2. vienības.

Atnāk epasts ar Paldies ka iepirkāties pie mums bet nekas par to ka pasūtijums ir apstiprināts.

Paiet diena, uzrakstu epastu vai vispār pasūtijums ir saņemts un kad tam varētu doties pakaļ?
Pretī saņemu knapu "Labdien, Šo preci gaidam rīt." bet nekādas informācijas vai tas nozīmē ka man doties tam pakaļ rīt vai arī rīt būs kaut kāda informācija kad tas būs pieejams.

Paied vēl diena. Zvanu uz Zauers.lv mājas lapā norādīto mobilo tālruni - Izslēgts tad zvanu uz mājas telefonu - vienreiz, divreiz, trīsreiz. Neviens neceļ. Aizrakstu emailu ar jautājumu kas notiek atbildi tā arī nesaņemu.

Paiet vēl diena joprojām nekādu ziņu. Aizrakstu vēl vienu epastu. atbildes joprojām kā nav tā nav.