DzīB "Zasulauks" - Dzīvokļa komunālie rēķini

Saņemot rēķinu par decembri apkures tarifs ir 1.0253 Ls par m2 ja mēneša vidējā temperatūra ir -6 grādi, salīdzinot ar pagājušā gada gaisa temperatūru decembrī -3 grādi, ar tarifu 0.6172. 1Ls par m2 pagājušo gad bija februārī kad gaisa temperatūra bija menesī vid. -15 grādi. Zvanot nama apsaimniekotājam atbild tikai to ka tādi tarifi, bet no kurienes tādi fig viņu zina, sola ja temp. celsies būs vēl lielāki. Decembrī Rīgas siltums samazina apkures tarifu par megavatstundu 4%, kur gala rēķinos ir šī starpība.
Nesaprotu kā lai noskaidro vai šeit nav kārtējās afēras DzīB izpildījumā, kad kā starpnieks paņem no katra dzīvokļa 40 sant. par kvadrātmetru kas ir šī starpība.

Komentāri (7)

S santa 17.01.2011

OOOO, tas gan vēl ir mazs rēķins, mums kā parasti Juglas Nami ir uzkrutījuši Ls1, 46 par kvm!!!

M Musja 17.01.2011

LAbi! Ielīdu savos aprēķinos un speciāli priekš tevis sameklēju;
12/2009- 32.164 Ls/MWh
02/2010- 32.164 Ls/MWh
12/2010- 40, 403 Ls/MWh
Siltumenerģijas sadalījumu veic pamatojoties uz R/siltums piestādīto rēķinu (izrakstīts saskaņā ar nolasītajiem siltumenerģijas kopējā skaitītāja rādījumiem) un Rīgas Domes instrukciju Nr.9 no 24.08.2010. „Rīgas pašvaldības īpašumā vai pārvaldīšanā esošajās daudzdzīvokļu dzīvojamās mājās patērētās siltumenerģijas sadales un maksas aprēķināšanas kārtība”.
Tad jāpieprasa no apsaimniekotāja datus:
apkurināmā platība
karstā ūdens patēriņš dzīvokļos ar skaitītājiem
cilvēku skaits bez skaitītājiem
skaitītāja rādījumi pirms siltummaiņas

Un ja nav slinkums, tad izburties cauri tām idiotiskajām formulām, kas ir tajā RD instrukcijā

PS. Es nestrādāju DZīb "Zasulauks"

A Anonims 19.01.2011

Bez pusstopa tajās formulās neiebrauksi!

D D. 20.01.2011

Tarifi uz siltumu riga visiem vienadi.
Galvena kluda kapec tik dargais siltums ir jaskatas ISM.ja jums iestatits ekon.rezims kad silda vairak nakti bet diena mazak .Tad sanak kad ISM.nakti silda maju ka negudrais jo jasasilda maja kura zaude siltumu diena.
Viss ekonm. ira rokas vadiba ja ira sajega ISM. jusu apsaimniekotajam

M M. 20.01.2011

Vakar, 19.01.2011 saņēmu dzīvokļa rēķinu no "Mežciema Namsaimnieks" un arī biju šokēta. Salīdzinot ar decembri, maksa par apkuri pieaugusi 2 reizes!!! Kāds ir pamatojums? Zvanīju uz "Mežciema Namsaimnieku", tur atbildīgā persona nesakarīgi kaut ko stostījās, ka viņi neesot atbildīgi par mūsu mājas skaitītājiem, esot nolasīts tāds siltuma patēriņa rādījums. Teicu, ka acīmredzot nolasīts nepareizi - nē, esot pareizi nolasīts! Bet kur pamatojums, ka šis mistiskais skaitītājs, par kuru vairums iedzīvotāju vispār nezina, kur tas atrodas, 2 reizes lielāku skaitli rāda ? Ko iesākt??? Liekas, tā ir afēra visas Rīgas mērogā.

A anda 20.01.2011

ķengaraga namiem siltuma tarifs ir 1.7138 ...bankrots...

A Agris 21.01.2011

Nu ko gaidam nākošo mēneša rēķinu tam vēl vairāk jāiespārda... Sola aukstu laiku -25 grādi tad visa alga būs Rīgas Siltumam jāatstāj, jo DzīB solīja ka vēl cels ja būs auksts laiks... Tā ka tauta turās ir taču krīze... Jāsūdz tiesā Rīgas siltums par degradējošo cenu par apkuri.. Vai Latvija nav Feina valsts?

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes