ZARIŅA ZĪMOGU FABRIKA - Untumainais Direktors

Šoreiz gribējās parunāt par ko tādu, kas visātrāk un vistiešākajā veidā atklāj cilvēka patieso būtību. Neatkarīgi no tā, kāds ir viņa sociālais stāvoklis, cik augstu tas uzkāpis pa karjeras kāpnēm, cik daudz pelna vai cik simpātisks, veiksmīgs, utt. viņš ir. Un tas ir - cilvēka attieksme pret apkalpojošo personālu. A. Zariņa zīmogu fabrika konkursa kārtībā jau kārtējo reizi aicina darbā biroja darbinieku (pasūtījumu pieņēmēju).Jāsaka ka 5 gadu laikā, šajā uzņēmumā ir nomainījušās 9-10 pasūtījumu pieņēmējas, kas liek domāt, ka ar uzņēmuma direktoru nav viss kārtībā. Arī priekšnieki streso un nervozē. Jo īpaši laikā, kad jādomā, - kā noturēt uzņēmumu virs ūdens. Tomēr, vai vadītāji, kuri labajos laikos bijuši "darbiniekiem draudzīgi", patlaban stresa ietekmē pamazām sāk pārvērsties par nesavaldīgiem nervu kamoliem un tirāniem, kas uz saviem padotajiem izdara psiholoģisku spiedienu? Ļoti skumji, ka Artis Zariņš tēlo ļoti gudru cilvēku, bet tajā pašā laikā viņam ir svešs jēdziens - sapratne par lietām, kuras viņa vecumā jau, nu, gan vajadzētu saprast!!! Ļoti skumji raudzīties uz cilvēku, kurš nav nobriedis savā vecumā, kā arī neciena savus darbiniekus, ne tikai neciena, bet izmanto tos kā vien var!!!
Tādēļ arī tik bieži nākas mainīt pasūtījuma pieņēmējas! Tas nav nekāds brīnums!!!
Prasības šim direktoram- sit augstu vilni, bet algu vēl ne reizi nav samaksājis laikā, atrunājoties, ka samaksāšot nākamajā nedēļā. Ziemas laikā, pat nevar uzģērbt siltāku jaku, jo redziet - jāizskatās taču ļoti solīdi. Štrunts par to, ka ārā ir -26 vai -30 grādi un durvīm atveroties, - viss aukstais gaiss brāžas Tev tieši virsū. Nerunāsim nemaz par algu, ko viņš ir gatavs maksāt, pat nedrīkt uz darbu ņemt līdzi ēdamo, jo smalkajam Direktora kungam ir tik jūtīgs deguns, ka nedod Dievs būs jāuzelpo kāda ne tik ļoti sirdij tuva un tīkama smarža!!! Ja ir vēlme strādāt šajā uzņēmumā, tad brīdinu, ka ilgi nebūs jāgaida, kad Jums tiks uzteikts darbs, nebrīdinot iepriekš, bet vakarā pirms nākošās darba dienas! Smalkajam Direktora kungam ir ļoti īpatnējs darba uzteikšanas stils, - nebrīdinot iepriekš, bet vakarā, beidzot darbu tiksiet pārsteigts ar frāzi: "Man ir tāda situācija, ka patreiz nav ko maksāt!", neko sīkāk nepaskaidrojot. Darba līgums tiek rakstīts uz 3 mēnešiem un kā jau minēju, pēc šī laika Smalkajam Direktoram Jūs jau būsiet apnikusi!!! Jāsaka, ka viņam pašam pieklibo šis solīdums (visās jomās!)
Patiesi - neieteiktu strādāt šajā uzņēmumā, jo šim Smalkajam Direktoram nekad nekas nav pa prātam!!!

J

K Kaķa klepus 17.07.2018

Zariņš ir normāls džeks.Pareizi dara,ka atlaiž no darba tos mīkstos un kajstarpju virinātājas.

A Annija321 04.11.2020

Dieva dēļ ja šo lasiet, lūdzu neejiet uz šo uzņēmumu strādāt, ilgi domāju vai rakstīt vai nē, bet labāk tomēr ir brīdināt citus, šī uzņēmuma “galvas” uzskatīs jūs par vergiem. Varbūt klientu darbus dara kvalitatīvi, bet pret darbiniekiem kā pret pēdējiem mēs***m! Zariņš sadomājies nezin ko no sevis, man žēl to darbinieku, kas iekritīs viņu tīklos!

retas_sudzibas 04.07.2022

Pirms vairākiem gadiem biju uz darba interviju pie A.Zariņa. Tā laikam ir intervija, kura līdz šim atstāja vis haotiskāko un negatīvāko iespaidu.
Sākot jau ar to, ka tika lūgts pārrakstīt visu darba pieredzi kaut kādā anketā, ar roku protams, neskatoties uz to, ka kungam rokā bija man CV + jautājumi par ģimenes stāvokli utt.
Paralēli darba intervijai viņam notika kaut kāda sapulce, kuras rezultātā Zariņš mētājās no vienas telpas uz otru.
Kad kaut kādā brīdī mērs bija pilns un normālai sarunai pat nesākoties, es atļāvos neko nepasakot pamest šī uzņēmuma telpas, jo jau pirmajās minūtēs es sapratu, ka pie šī cilvēka strādāt nevēlos un palasot komentārus saprotu, ka esmu veikusi pareizo izvēli.
Šis komentārs tapa saistībā ar to, ka šodien pamanīju kārtējo sludinājumu par darbinieku meklējumiem un tīri izteikt savu viedokli, ja nu kādam noder.