www.sudzibas.lv Žanna Joņina nekam nederīga grāmatvede

Žanna Joņina - nekam nederīga grāmatvede

Strādāja firmā tāda Žanna Joņina, kā pati izteicās super-puper, spica,visu zinoša grāmatvede, , bet... paldies Dievam, nu viņa ir prom, palūdzām aiziet, bet savārītie mesli palikuši biezi un smirdīgi.
Daudziem darbiniekiem nav ņēmusi vērā apgādājamos, nepareizi aprēķinājusi atvaļinājuma naudu, daudziem par maz aprēķinājusi, citam pārmaksājusi.
Taču vistrakākais atklājās tad, kad grāmatvedību pārņēma citi, nu jau 3 mēnesi cenšas ievest kārtību, sakontēts esot tikai daļēji, arī tas pārsvarā nepareizi, bilanci nodeva par 2012.gadu nodeva ar 8 dienu kavēšanos, kuru tāpat tagad jālabo.
Cienījamie uzņēmēji, neņemiet darbā šo cilvēku darbam atbildīgā amatā, vairāk par čeku līmēšanu viņai uzticēt nevar. Arī latviešu valoda sagādā grūtības.

P