Žaneta Simanoviča - Rupja attieksme

Mūsu ģimenes ārsts nomira, un prakse tika slēgta uz nenoteiktu laiku. VID un Slimokasē uzzinājām, ka līdz atrodam jaunu ģimenes ārstu, mēnesi, varam vērsties pie jebkura ģimenes ārsta vienreizējai pieņemšanai. Tā arī notika, ka tieši šajās dienās 1 gadu vecs bērniņš mums saslima. Devāmies pie Simanovičas, bet viņa nelaipnā tonī atbildēja, ka bērnu neskatīsies. Teicu, ka bērns ir slims un vajadzīgs tikai apskatīt viņu un izrakstīt zāles, uz ko Žaneta atbildēja, ka ir aizņemta (ārā, rindā gaidīja 1 pacients). Bērns tāpat nebija man līdzi, tik gribēju uzzināt vai varam viņu atvest, vai palūgt mājas vizīti. Pat tad, kad teicu, ka VID un Slimokase man teikusi, ka VISIEM ārstiem ir jāņem šādi pacienti, viņa rupjā tonī teica, lai atstāju kabinetu. Saprastu, ja es būtu kāds vecs dzērājs vai kā, bet ja es lūdzu viņas palīdzību darba laikā, kad uzgaidāmajā telpā ir tikai viens cilvēks un viņa ir spējīga atteikt palīdzību slimam gadu vecam bērnam, mūsu ģimenes ārsta nāves gadījumā... Briesmīgs ārsts un cilvēks. Noteikt pārkāpj ne tikai likumus bet arī ārsta zvērestu.

K