www.sudzibas.lv Zane Vitola Neesosi zabaki

Zane Vitola - Neesosi zabaki

Sveiki! Varbut kaadam vel ir nacies sastapties ar tadu jaunkundzi zani vitolu, kas tirgo apavus interneta un tos piedava draugu portaala zem sada linka http: / www.Draugiem.lv / friend / ? 4304012Nekad neko nepasutiet no vinas! Pedeja krapniece!Ja ir vel kada meitene, liekam galvas kopa un rakstam zinojumus policijai! Videji no katras meitenes izkrapusi 20 ls

E

K Kristine 28.01.2011

kas i dirsa pa smagu ka atvilkt nevari tu kroplene izdzimtaa ;D

č ČengalsPleška 28.01.2011

Kristīnīt paārstējies maķenīt, varbūt to savu bulīmiķes ģīmi paturi spainī. Tā mums visiem būs labāk, Īstas Laviešu sievietes ir ar apaļumiem lai ir kur ieķerties:D
bet tu brauc uz ģrieķiju melnajiem pasūkā un pie viena svarā pieņemies, kā nekā olbaltumvielas:DDD

K Kristine 29.01.2011

nu zin ko tev saulit tas olbaltumvielas jau pizdai pari list ;D nu tadas istas latviesu meitenes ka tu redzu pirmo reizi pasaki visam kuram augumins ir uz visiem 100 vinas tev ne tikai uz griekiju aizsutis stulbene kas tev tie tauki jau pat smadzenes spiezas resnule tu ;D nezinu kuram gan nau pretigi iekerties tev tur mulke tu! ;D tur jau nevar saprast kur galva kur tev dirsa ha-haa-haaa
p.s-nau slinkums visu laiku taisit e-pastus???? resna pamulke ;D

č ČangalsPleška 29.01.2011

Kārnā govs par kādu e-pastu taisīšanu tu te gvelz:D:D:D:D:D:D
Man nu dien šķiet ka tevi tik klaidoņu suņi ir drāzuši:)) jo neviens cits uz tādu putnu biedēkli nekāps:D:D:D
Un nesauc mani par Saulīti trulā, vai tad tik grūti ir saprast ka tu visiem riebies:))

S Saulite 29.01.2011

jā Kristine tu nu gan stulba tiešām uz mani tu kliedzi ar kadiem vardiem es runāju nu redzu ka pati ne jau ar jaukajiem vardiem vāries, un kad beigsi domat ka es taisu e-mailus jaunus?man tas vienk nav vajadzīgs es nēesmu tik stulba kā tu, jā es atzīstos ka esmu apaļiga bet mani tas nebojā un es no ta nekaunos ta ka vari dirst cik gribi man ne slits ne auksts no tā ko tu saki!un ja gribi vari paskatities es vel jaunas bildes ieliku draugos tieši priekš tevis pamuļķe!:D:D:D:D UN EJ VIENREIZ DIRST AITA!

S Saulite 29.01.2011

http://www.draugiem.lv/friend/?494237 un tagad visi draudzīgi paskatiemies uz "SMUKĀS" Kristīnes profilu...:D

E Evelīna 29.01.2011

Saulite un Kristīne vai jūs tiešām esat ar tik zemu pašvērtējumu un vai jums tiesām ir tik daudz kompleksu ja reiz izsmejat un pazemojat viena otru???
Tas nav normāli. Un ko jūs teiktu ja šo vissu redzētu jūsu vecāki? Klases audzinātāja, vai arī jūsu otras pusītes? Vai tad jums nebūtu kauns?

S Saulite 29.01.2011

vienkārši es izdariju to pašu ko viņa, un tas arī viss par kādām klasses audzinātājam tu te runā...

K Kristine 30.01.2011

tu pat neiebrauc ko tev saka kaads saulite vnk tavi tauki tev jau ka atkartojos smadzenes spiez :D
un kur tu izravi to profilu tu bik vesela neesi slimaa resnuliit :D

? ??? 30.01.2011

Es vispār nesaprotu ko var muldēt tads cilvēks kas ar savām rokām neko nav sasniedzis, tikai izkrāpt no citiem jo redz rokas no dirsas aug, nu tā kā īsta urla centrālā stacijā, es gribēju atgadināt ka kaut ko var sasniegt arī ar intelektu...ja tāds ir...un dažu labu vietā es vispār paklusētu...ceru ka ar to naudu dažam labam dirsa aizlips...un neaizmirstat, ka šajos laikos, jeb kuru, jeb kur var atrast un aiz ausīm aizvilkt tur kur vajag...nu ne jau uz policiju...

K Kristīne 30.01.2011

Piedodiet mīļie cilvēki! Dažreiz esmu tāda kuce! Bet tas tikai pirms mēnešreizēm...

J jurim 31.01.2011

ak, jeeeeell...juriits ierunaajaas...tev ko jau spaarni jau izaugussi un nimbs jau saak spiideet??
nu ko lai saka, skukji passi vainiigi...es savus apvaus perku veikala un nau probleemu..varbuut jums par to ir veerts padomaat!

K Kristine 02.02.2011

Sauliit tu esi izdzimtene http://www.draugiem.lv/friend/?fid=191068 tu tak neesi vesela tev pat pirksi resnie nepiegurst taisit tos e-pastus pasuka labak savejam un nomierini nervus slimike tu!!!neaizmirsti ka var nakties par saviem vardiem atbildet!!!

S Saulite 02.02.2011

Kristine rimsties vienreiz a to tiešām uzdauzīšu tev pāris smukus rotājumus, un mAN TAVA PRIEKšā NEKAS NEBūS JāATBILD Tā Kā NEMAZ NECERI TIZLENE!un es nekādus epastus netaisu ta ka beidz te gvelst hujnjas man tas nav vajadzīgs vienkārši tu nevari samierinaties ar to ka esi diezgan pastulba muļķe, kura ja pabijusi Tvaiku ielā un tagad cenšās visiem ieborēt ka viņa ir vesela, nesanāks debīlīt!Tu ka biji stulba, kā esi tāda arī paliksi, un draudēt man nevajag es tevi nebaidos...veluv eiksmi tev te vel pavārīties un papsihot...atāā

K Kristine 14.02.2011

tev savu rotaajumu par maz pamulke tu resnaa???? ;D

č ČangalsPleška 14.02.2011

Saulīte, tā esi tu!

Z Zane 14.02.2011

Tas sagaida jūs visas!Atmaksas stunda ir tuvu!