www.sudzibas.lv Zane Vitola Neesosi zabaki

Zane Vitola - Neesosi zabaki

Sveiki! Varbut kaadam vel ir nacies sastapties ar tadu jaunkundzi zani vitolu, kas tirgo apavus interneta un tos piedava draugu portaala zem sada linka http: / www.Draugiem.lv / friend / ? 4304012Nekad neko nepasutiet no vinas! Pedeja krapniece!Ja ir vel kada meitene, liekam galvas kopa un rakstam zinojumus policijai! Videji no katras meitenes izkrapusi 20 ls

E

A andrejs 30.12.2010

Saulite...tu atceries ka tev man daikts jānosūkā? Un Zane vsp teica ka tu biji tik stulba ka pat piegādes adresi viņai neiedevi. viņa grib pist tevi caurumā:)))))

K Kristine 03.01.2011

Saulite-Zanes profila ta esam paskatijusi tagad gribetos redzet tavu kas te tik smuki runaa!!!ieliec te savu profila linku ieverteesim Tevi ar!

S Saulite 07.01.2011

Andrej a tu atceries ka esi impotents, un tev pat tur sukat nav ko?:D :D :D un pasaki Zanei ka mans iesniegums policijā jau ir pieņemts un kurš tagad te pisis kuru cauruma skaties ka tevi ar kads neizpiš :D

K Kristine 12.01.2011

Tu tik par pisanu un sukasanu runa tu tak tiesam esi slima!!!Man jau te ienaca info kura tu esi ieraugot tevi man likaas jaa suukaat jau tev varetu dot i to neskatoties uz tevi bet lai liidz tam cauram tiktu tev bik veel japienemas svaraa aita =))))

K Kristine 12.01.2011

http://www.draugiem.lv/friend/?fid=191068 Ievertejat tagad vinas profilu!!!

S Saulite 19.01.2011

Nu Kristīne palika vieglāk tev ja paradiji manu profilu?tik stulbu un tizlu mazgadīgo neesmu dzīve redzējusi bet nu tomer laikam tadi arī eksistē un paskaties to ka es ne pirma paradiju viņas profilu, man paprasija un es uzrakstiju ta ka beidz te zīmētkaut kadus stulbus komentārus!Lai tev dzīvē labi klājās un lai tevi apkrāpj ta ka tava draudzene Zane un lai jums viss izdodās galvenais nosprāgstiet!!!Vēlu veiksmi bet Zanītei nodod ka mans iesniegums ir pieņemts policijā un es nēēsmu vienīga kas iesniegumu uzrakstija, ta ka laimigu dzīvi!

K Kristine 20.01.2011

Spragsi tu resnuliite =)
mes mirstigie mirstam ne spragstam ...tu no saviem aptaukojumiem toka uzspragsi!!!
tev knapi acis tava resnaja muli var redzet!!!gan jau cela uz policiju vismaz kadu gramu lieko nometi, laikam tolete kad izdirsies lidz dirsai rokas neaizsniedzas noslauciit nevari mulke tu!!!

S Saulite 20.01.2011

ai cik gudri runa tievuliīte-urodene!paradi tu savu profiliņu varbūt lai mes pasmejamies par tevi?bet tu jau esi luzere par citiem smieties vari, nu lai jau tev laimīga dzīve moralā urodene!:D

K Kristine 20.01.2011

Tu blje tiesam esi stulba RESNA CUKA...palasi kurs tad te saka dirsties tu debila kroplene...nevaru iedomaties cik tu dzekam maksa lai tev uzkaptu virsu izdraztu tevi!
Tev maisu galva jauzliek lai neredz tavu resno piepampuso kropligo gimi un japiedzeras lai nesaprastu kam virsu tik tad var kautko ar tevi resan gove dariiit!!! ;D

S Saulite 21.01.2011

Nu ja tu esi tik stulba ka tu maksa tad nespried visus pec sevīm tizlene:D un paskaties kurš ta pirmais saka dirsties idiotene!lab ej dirst tu man esi apnikusi es jau nevaru novaldit smieklus par tevi ja tu esi stulba tu tada ari paliksi un cerams ka vispar tuvakaja laika nospragsi un ja tev skauž ka man ir puisis un tev nav tad ej un atrodi vai uztaisi plastisko operaciju stulbene tada da tev vispar jaiet arsteties un nevajag te gaisu bojat te cilveki izsaka savas sudzivas nevis taksta murgus pilnigakos ko dari tu morālā urodene!

K Kristine 21.01.2011

Tu resna gove lasiit pat nemaaki...Tev par briivu toka neviens virsu nekaptu!!! ;D mulke TU!!!Tu man resnule pat blakus nestavi un iesaku tev te daudz neizrunaties!!!
Es gan par tevi nesmejos man tevis zeel, resna, stulba, kropliga, piepampusi matite-lai negarlaikotos nodirs daudz augstak stavosus cilvekus!!!MAN TEVIS ZEL!!!
1.iemacies rakstit padauza
2.tavs "dzeks" ir daudzos citos portalos kur mekle otru pusiti-bet ka saka taads taadu atrod!!!
3.ja nenotievesi par ko loti saubos toka uzspragsi!!! ha-ha-ha ;D
un jau otra tava sudziba beidzas ar moralo urodeni "prieks"ar tevi iepazities!!! ;D MULKE!!!
Matus kadreiz izmazga, lidz pizdai netiec lai izmazgatu paprasi lai tavs joberis tevi vismaz nomazga savadak tavs profils SMIRD ha-ha-ha ;D :D ;D

S Saulite 21.01.2011

ha ha, laimīgu tev dzīvi mīļa meitene

K Kristine 22.01.2011

Tev taapat tikai tu man neesi nekaada miilaa!!! ;D

L Linda 23.01.2011

Kristīne tu tiešām esi slima paskatoties uz to ka tu nepar ko brauc virsū cilvēkam nu sorry bet tev jaiet pie psihologa un tur jaizsaka savas problēmas nevis cilvēkam braukt virsū par to ka viņš ir apkrāpts, un tev neviens nedeva atļauju cilvēkam pārmest ka viņš ir apaļīgs, varbūt cilvēkam ir slimība vai vel kaut kas tā kā pievaldi muti un ceri lai kas tads nenotiek ar tevi un visi par tevi nesmejās, tā ka pirms saki padomā par to ka viss sliktais ko saki un dari atgriežās!

K Kristine 23.01.2011

Slima "saulite" esi Tu!!!
Psihologa palidziba te ir vajadziva tai kas te cer ka cilveeks nospraagst...vot tas toka jaarstee!!!un pirmais kas butu jaarstee tas jaiet pie psihoterapeita savas ejocijas iemacities savaldit!!!
man galiigi poh...kas vinai par slimiibu, kautgan man liekas ka tu esi persona 2 in 1 kas tu kas vina ir vien persona :D labi pietiek man te tautu smidinat un veidot ar jums te da jebkadu diskusiju!
Tadas ka vina man ir pat ne pedeja vieta man tadi cilveki vienkarsi neinteresee!!!
Noveelu NOTIEVET!!!

L Linda 23.01.2011

xmm nu principa gudrakais pakluse pirmais un tu te izrādi ka stulbākā esi TU tapēc ka viņa tev neko sliktu neteica davaj paradi tu mums savu profilu un mes paskatisimies uz tevi, nē es nēēsmu viņa un es dzīvoju brīvā valstī un varu izteikt savu viedokli bet tu šauj par strīpu gan jau tev tas viss atgriezīsies trīškāršots tā kā savas negācijas vari izrādit uz sev tuviem cilvēkiem nevis uz nepazīstamiem cilvēkiem internetā, es jau saprotu internetā varoņi ir visi ko gribu to saku, bet šaubos ka īstā dzīvē tu varētu kaut vārdu viņai pateikt tā kā pievaldi muti lielā varone un ļoti ceruka tev tas tiešām atgriezīsies un mes kopa draudzīgi par tevi pasmiesimies!

K Kristine 26.01.2011

Tu gribi lai es tev vai vinai to dzive pasaku?
varbut sarunajam "randinu" un tad redzesim kurs var kurs ne! ko saki?neatsakies paliec pie saviem vardiem ka saubies vai varetu to pateikt dzive tikai pec tam kad satiksi mani dziedasi citu dziesmu!

L Linda 26.01.2011

ej takš tu vienreiz dirst, goda vārds nu tik stulbu cilvēku tiešam redzu pirmo reizi!vāries savā sulā krople...

A aldis 27.01.2011

ja cilvēks krāpj tad jāsūdz tiesā vai policijā, nevis jāvaimanā te.

S Saulite 27.01.2011

Aldi, paldies par info iesniegums jau ir uzrakstīts!:)