Zane Juhneviča - krāpšana

Будьте бдительны, на территории Латвии орудует мошенница Зане Юхневича, 1974 года рождения от 29 марта.

Зане ведёт противоправную детальность в сфере косметических услуг уже как минимум 6 лет, она втирается в доверие к людям, одалживает большие суммы денег и не возвращает, подделывает документы, вводя в заблуждение как клиентов, так и партнёров по бизнесу, а также торгует ворованным товаром, выписывая накладные от лица руководителя несуществующих фирм, которые на данный момент арестованы и разорены, где она когда-то была на руководящей должности.

Возбуждены уже два криминальных процесса, просьба всех пострадавших обращаться в полицию Центрального района города Риги.

Список известных фирм, от лица которых мошенница осуществляла свои противоправные действия:
SIA LEAF
SIA ORO
SIA ORO LTD
SIA ZENZE
SIA SENSE – действующая фирма, в которой на данный момент «трудится» Зане.

Esiet vērīgi Latvijas teritorijā uzdarbojas 1974.gada 29.martā dzimusī krāpniece Zane Juhneviča. Zane savu krāpniecisko un prettiesisko darbību veic sfērā kura ir saistīta ar skaistumkopšanas līdzekļiem ka minimums jau 6 gadu garumā. Viņa aizņemas lielas naudas summas un neatgriež. Nefunkcionējošo uzņēmumu vārdā tirgo zagtu preci izmantojot viltotus dokumentus un pavadzīmes.

Minētai personai jau ir ierosinātas divas krimināllietas. Lūgums visiem kuri ir cietuši no Zanes Juhnēvičas krāpnieciskām darbībām griezties ar iesniegumu Rīgas policijas Centra rajona iecirknī.

Uzņēmumu nosaukumi kuru vārda Zane veica savas prettiesiskas darbības ir noradītas augstāk.

K Kobras kunks 16.10.2016

Šī dàmīte ir īpašā krăpniece,pazīstu vairākus cietušos pašu ieskaitot tai kārtā.

S Skaidrite 18.10.2016

Es arī esmu cietusi no šis dāmītes uz 7 000 nozagtās preces un uz 3 600 EUR pēc parādzīmes, vēl zinu vismaz 5 cilvēkus kuri cietuši par summām no 6000 - 15 000 EUR, t.sk. šīs krāpnieces bērnības draudzenes un paziņas ir cietuši no 100 - 1000 EUR. Esiet modri. Minētā dāmīte vēl arvien darbojas