Zane Jankevica - Krāpšana

Vēlos brīdināt cilvēkus par šo personu, nodarbojas ar tīšu krāpniecību. Neiesaistaties ar viņu nekādās darīšanās, līdz ko viņai parādādīsies iespēja izkrāpt naudu no jums, viņa noteikti to izdarīs. Veic pasūtījumus internetā citiem cilvēkiem, naudu patur savā kontā, vēlāk jācīnās lai atgrieztu.

Papildināts Alise Cernisova 23.09.2016

Zane darbojās kā Avon konsultante, veica pasūtījumus uz citu cilvēku vārdiem, beigās naudu par sūtījumiem savāca sev,līdz ar to pārējiem radās parādi, par ko daži tik uzzināja pēc pāris gadiem no parādu piedziņas Lindorff. Kopumā ap 10 cilvēkus apkrāpa. Vēlāk veica koppasūtījumus ibternetā, savāca naudu, bet pasūtījumus nemaz neuztaisa. Cilvēks kuram patīk labi dzīvot uz citu rēķinu. Varu brīdināt viņas darba devējus, uzmanieties bo šī darbinieka, arī darbā meitene izmantos iespēju apkrāpt klieentus un iespējams jūs pašu kā uzņēmumu.