Zanda Vjatere - Krāpšana

Zanda Vjatere - krāpniece, izliekās, ka grib pirkt mantas un Saka, ka grib noformēt pirkumu ar dpd piegādi, atsūta savu id apliecību un viltus bankas maksājumu. Nosūta saiti kurā jāievada kartes dati, lai varētu izkrāpt naudu.
Uzreiz pēc tam, kad nesaņem kartes datus, izdzēš visu saraksti, profila bildi utt.

B Bez_vārds 23.07.2023

loģiski, ka visu izdzēš. krāpnieki vienmēr visu izdzēš, bet jums tupmāk iesaku saglabāt screenshotus ar visu saraksti.

Velvetpopstar 23.07.2023

Kārtējā krāpniecības shemw, jo DPD nekad nesūta saitu un kartes datus arī neprasa. Šī shēma jsu ir pasen, bet ne visi zin, jo kadu laiku atpakaļ DPD brīdināja savus klientus psr šo.

A Artūrs Piruška 31.07.2023

Nezināju ka krāpniecības mērogs ir tik liels, katram pārdošanas slidinājumam facebook.com marketplace pa kādiem 5x krāpniekiem, šī bilde jau pazīstama.

A Agnese Šteinberga 21.08.2023

Mani mēgināja līdzīgi apkrāpt, man gan ir visi personas dati, jo taisu uzreiz ekranuznemumus, kad sākas runa,ka.pirks caur kurjeru.

A Agris 19++ 22.08.2023

Šodien ar rakstīja, bet cilvēks nav īstais, kas raksta! rakstīja no numura + 371 26911423

A Agnese Šteinberga 22.08.2023

Es arī sapratu, ka nav īstais, bet istai būtu jāvēršas policijā, jo tiek izmantota gan ta ID karte ar visiem datiem, gan viņas personīgie fotoattēli. Protams labi ka šeit ir tā informācija ievietota, lai kāds vēl neiekrīt uz krāpnieku, kas uzdarbojas ar šo identitāti.

A Agris 19++ 22.08.2023

Id karte ir viltojums - dati nav tās sievietes īstie! Ar bildes gan jau no facebook paņemtas.

Policija bezspēcīgi numurus maina kā zeķes

Šitā ir kkāda krāpnieku firma laikam, jo man jau otro reizi rakstīja. Tik no cita nr.