zāles - Zāles

Biju vesels, neslimoju gadiem. 2005. gadā ierados Rīgas Onkoloģijas centrā uz konsultāciju par audzējiem. Bet konsultācijā uzreiz lika doties uz procedūru, kuras laikā tika traumēta prostata, kas nedēļu asiņoja un sāpēja. Ierodoties otru reizi, ārsts izrakstīja organismam nepanesamas zāles. Pēc trim mēnešiem zāles beidzās, izraksta citas, kuru lietošanas laikā rodas nespēks, elpas trūkums u.c. Vēl reizi ierodoties, tiek izrakstīta pote Zoladex LA 10.8 mg, kas valstij izmaksā Ls 236 un liek iešpricēt pie māsiņas, nepaskaidrojot, kas tā ir un par blakus parādībām, tāpat kā par iepriekšējām zālēm. Zāles pārtraucu lietot, jo uzskatu, ka tieku ārstēts nepareizi itkā man būtu ļaundabīgs audz;ejs, bet ultrasonogrāfijā pie cita arsta atklājies, ka taas ir labdabīgs, un man izrakstīja pareizas zāles, kuras lietoju.

Piebilde : Onkoloģijas nodaļā ir četri tādi krāpniek-ārsti.

E

* *88 08.09.2011

Pilnīgi neticami izklausās, jo ļaundabīgo audzēju parasti operē.Uzskatu, ka ārsts tomēr ir ārstējis labdabīgo audzēju, tikai vai nu nav pietiekami izskaidrojis, vai jūs nesapratāt.Ka mēdz būt zāļu nepanesamība ir parasta un saprotama lieta, tad zāles jāmaina.