www.sudzibas.lv zāles Apkalpošana poliklīnikā

zāles - Apkalpošana poliklīnikā

Biju aizraucis uz Bauskas poliklīniku izrakstīt zāles (tās kas ir ar atlaidēm).Esmu pirmās grupas invalīds. Tieku pie ārsta tikai tad ja kāds mani aizved. tā kā mans ģimenes ārsts
E.Kalniņš vairs nav tad zāles izraksta medmāsa. Viņa man tās neizrakstīja paskaidrojot ka man vēl tās esot mēnesim.Vai tad nevar būt mājās kāda rezerve? Iz nāk ka man jāskaita tabletes jo ātrāk par noteikto laiku poliklīnikā man nav ko darīt vai tā.

R

. ....kl 14.06.2009

A ko tu domāji... varbūt tā meneša norma vajadzīga kādam citam, bet tu sev mājās turēsi liekas 30 tabletes.

H Hrjusha 14.06.2009

Cik zinu, tad speciālās zāles, kas pa velti vai ar lielām atlaidēm, drīkst izrakstīt reizi mēnesī. Un ārsts izrakstot recepti sarēķina līdz kuram datumam tev tās pietiks. Ātrāk nedrīkst nākt pakaļ receptei... un to nav izdomājuši arsti.
Vispār interesanti... kā medmāsa var izrakstīt zāļu recepti :)

O Olga 15.06.2009

Tiešām kāds losis. Nedrīkst tas zāles rtakstīt ātrāk, nekā ir paredzēt. Rezervi ļauj veidot tik kādām pāris dienām. Pati esmu invalīde un zinu, ka visiem tas tiek skaidrots, kas saņem tās bezmaksas zāles. Tāpēc arī skaitļo, līdz kuram datumam pietiks. Vecs āzis laika, ka nesajēdz.

E Endija 15.06.2009

Olga!Tu gan laikam mūžam jauna paliksi?Nu nedod Dievs Tev dabūt 1 grupas invaliditāti, tad gan savādāk runāsi.Ja esi invalīde, tad šādus tekstus Tev nevajadzētu runāt.Ja nu vienīgi pieļauju, ka Tev ir mentālas dabas problēmas.
Autoram ieteiktu savlaicīgi meklēt kādu cilvēciņu, kas pirms zāļu beigšanās datuma aizved pie ārsta, lai zrakstītu Jums recepti.Medmāsa recepti rakstīt nedrīkst, par to draud sods.

š šeherezade 15.06.2009

Olga ir nekorektuma un cinisma iemiesojums, nu īsta lose!!!Tev tiešām laikam ir problemas, kas saistītas ar Tavu galvu, savādāk, būdama pati invalide Tu tadus tekstiņus nebīdītu!!!