Zāles pļaušana Līgo 23.06.2012 pie mājas - Ļoti skaļa zāles pļaušana

23.06.2012 no pulksten 10:00 no rīta notika ļoti skaļa zāles pļaušana. Vai tad cilvēkam nav tiesību svētku dienā atpūsties savā dzīvoklī mierā un klusumā? Kam tā zāle iekšsētā traucēja dzīvot? Man galva sāp no šā trokšņa. Jau 5 (!) stundas pēc kartas pļauj!

Ausainītis 23.06.2012

Vai tad labāk lai tur dzīvo čūskas un citi mudži? Visos laikos kārtīgiem saimniekiem uz Jāņiem zāle pagalmos un ceļmalās ir tikusi kārtīgi nopļauta, pat vairākas reizes.

U User124854p 23.06.2012

Elementāri, -svētdienās un svētku dienās nedrīkst veikt skaļus darbus, kas traucē iedzīvotājus. To nosaka likums.Nevajadzēja ciesties un rakstīt šeit, bet palūgt pašvaldības policiju talkā.
Mani, būvnieku, vienā reizē izmācīja. Ekonomiski.

*Delfinka* 23.06.2012

;)))NĒ NU JO ILGĀK PASTĀV ŠIS PORTĀLS, JO MUĻKIGAKAS SŪDZĪBAS RAXTA;))), AIZNES ALUS PLAVEJIEM, MOŠ PARSTAS PLAUT;))

A aga 25.06.2012

Nesaku protams uzreiz par tevi, bet cilvēkiem ir tā - ja ap māju saauguši džungļi, tas ir slikti, nolaidība, kā tā var; ja cilvēki samaksā naudiņu (par brīvu jau nu neviens neko nedarīs), strādā (pat svētku dienās!!!), lai būtu skaista, sakopta apkārtne, lai maniakiem nebūtu kur paslēpties - atkal slikti - par skaļu un visādas citas problēmas!
Ir taču cilvēki, kuri dzīvo pie vilciena sliedēm, pie ielām, kur cauru dienu mašīnas braukā, ziemā ap 5-6 no rīta braukā sniega šķūrētāji utt... un viņiem tas ir jāpacieš! Tad nu zin pāris reizes gadā var arī to pļāvēju paciest!