www.sudzibas.lv Zalando Slikts serviss

Zalando - Slikts serviss

Pasūtīju maku no zalando.lv un pēc plāna paku varēju saņemt pēc 1-4 dienām, tieši pirms ziemassvētkiem. Diemžēl paku nesaņemu līdz ziemassvētkiem. Okei, tad dāvināšu uz jauno gadu… pagāja 12 dienas, joprojām neko nesaņemu. Šodien uzrakstīju viņiem, un uz manu jautājumu, kur ir mana paka un kāpēc jūs man neko rakstāt, saņemu atbildi: “ka man jāgaida vēl 2 dienas, un ja es nesaņemšu savu paku pēc 2 dienām, tas nozīme ka tā ir pazaudēta” esmu ļoti dusmīgs par šo situāciju, jo parasti jāinformē par pasūtījumu kavēšanu. Es varētu pats kaut kā rīkoties un plānot dāvināt cilvēkam kaut ko citu. Tā bija mana pirmā un pēdējā pieredze ar Zalando, jo vairs ipirkties šajā veikalā es negribu.

28.12.2021

N

A Amor 28.12.2021
Servis labs

Pasūtīju saucamos ziemas zābākus CALVIN KLEIN JEANS.Vizuāli smuki,bet neuzskatu ka tie ir ziemas zābaki,jo iekšzole ir bez pūkas,kājas salst.🤨
Piegāde ir laba un ātra.

S Sudzibas.lv Admin 31.01.2022