www.sudzibas.lv Zalando Naudas atgriešana

Zalando - Naudas atgriešana

Jau pusotru mēnesi neesmu saņēmusi naudu par atgrieztu preci. Ir saņemts paziņojums, ka viņi atgriezto preci saņēmuši. Ir aprēķins par atgriežamiem līdzekļiem, bet nauda netiek ieskaitīta. Attaisnojums tam ir ģeniāls - mēs neesam saņēmuši apmaksu no piegādātāja. Kam tas ir jārisina? Es preci esmu apmaksāJusi piegādātājam. Esmu vairākkārt rakstīJusi mājas lapas servisam, taču problēma netiek risināta.

P

A anolly94 29.09.2022

Man ir līdzga situācija. Ir pagajušas 3 nedēļas kopš esmu atgriezusi preces bet naudu neesmu saņēmusi. Rakstiju ar jautājumu kur ir problēma uz kuru saņēmu atbildi ka naudu ir atmaksājuši divas nedēļas atpakaļ. Swiftu nesūta vai citu pierādiju ar kuru es varētu griezties pie savas bankas un izmeklēt kur ir nauda uz doto brīdi. Nakamais solis ir PTAC, ceru ka naudu saņemšu atpakaļ. Nesaprotu kāda ir viņu motivācija nedot informāciju vajadzīgo bankai un kapēc paši neizmeklē situāciju bet sūta mani pašu zvanīt savai un viņu bankai kas ir absurdi.
Interesanti vai jūs beigās saņēmāt līdzekļus no viņiem?

P Pircēja77 30.09.2022

Es pēc ilgākas sarakstes un skaidrošanās naudu saņēmu.