Zābaki ziemas - NS Kings

Decembramenesi nopirkam ziemas Mustang zabakus, kuri saplīsa jau pēc mēneša. Nokrita spiedoga, saka lobīties nost virskārta ārējā mala zābaka pedas dala. Aiznesot nodot veikala, atzina ka pats vainīgs, jo poga izkritusi, tāpēc lobās nost ari materiāls, kaut gan poga atrodas augšdaļā. Tādu slēdzienu devis Rīgas meistars. Nepirksu vairs tur apavus un jums neiesaku, cena tiem bija 49.0 eiro akcija, nebija lētie!

U

S Sidza 03.02.2015

Nepadodies, viņi uz to strādā. Es samaksāju neatkarīgo ekspertīzi un panācu savu ( Turgeņeva ielā). Kāds tur viņiem Rīgas meistars???viņi čakarē tos pircējus acis nemirkšķinot!!NS King, manuprāt, ar to ir ļoti slavens

S Sidza 03.02.2015

Neievēroju, ka Liepāja. Padomā loģiski- zina taču, ka uz Rīgu speciāli zābaku dēļ nebrauksi ( pie neatkarīgās eksp) un tad vēl piestāsta " ja slēdziens nebūs jums par labu, tad zaudēsiet naudu u.t.t.". Un līdz Rīgai tie saplēstie zābaki gan jau nemaz nav braukuši- pašas uz vietas " Rīgas spečuka " slēdzienu gan jau uztaisīja. Mani tas kantoris toreiz TĀĀĀĀ nokaitināja, ka es pat vēl tagad uzvelkos. Nekaunīgi līdz ārpratam, darbinieki no turienes arī mūk. Un tad, kad ALFĀ pieprasīju naudu atpakaļ ( slēdziens, protams, bija man par labu), tad tas notika tik nikni, ka bail palika:)