www.sudzibas.lv ZAAO Šķiroto atkritumu grafiku nepārdomāta sastādīšana.

ZAAO - Šķiroto atkritumu grafiku nepārdomāta sastādīšana.

Stikla iepakojuma tukšošana ar š. G. Janvāri ir paredzēta 2 reizes gadā. Vai tik grūti bija paņemt pag. G. Grafiku un salīdzināt ar pag. Mēnesi-ja tika tukšoti stikla atkritumi pag. G.17. Decembrī, tad kā var izskaidrot, ka nākošā reize tukšošanai ir jau pēc mēneša - š. G. 17 janvārī. Zvanīju uz šo iestādi un lūdzu, vai nav iespējams grafiku izmainīt, lai būtu klienti apmierināti, tad grafika sastādītājs Mārtiņš augstprātīgi atbildēja, ka neko mainīt viņš nedomā, un ka man jābūt pateicīgai, ka viņi vispār atkritumus izved-viņi to varot arī nedarīt. Tāda sajūta, ka Zaao iestādē strādā nevis loģiski domājoši ierēdņi, bet kautkādi roboti-automāti.

Papildināts A.Šmite 08.01.2020

Kļūdījos-nevis 2 reizes gadā,bet mēnesī tiek tukšoti stikla iepakojumi..

A

Komentāri (1)

BondsBonds 08.01.2020

Tā arī nav skaidrs, cik reizies tiek tukšots. Sākumā 2x gadā, pēc tam rakstī mēnesī. Ko mēnesī? 2x mēnesī vai katra mēnesī vai reiz ik pa 2 mēnešiem?

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes