Z/S V'etras - nemaksa algas

Z/S vetras ipasniece Velta Vilcina, nemaksa saviem darbiniekiem solitas algas vai samaksu par kadu pakalpojumu. Si krapniece intensivi mekle darbiniekus kurus cakaret. Ludzu neuzkeraties uz vinas saldajiem vardiem-vinai tie neko nenozime, paliksiet tikai ar tuksam rokam.

Bijusie darbinieki!!!!

A abecede 02.01.2012

Kategoriski Neeiet STRADAT. pie vilcinu veltas "vetras"vv es tur stradaju par vetarsti un man ar to pietika. vini iedomajas ja reiz tu strada pie viniem tad tevi var izmantot kautvai 24h dienakti par 5 latiem un attiekse pret stradniekiem nav ta labaka. neviens kas ir stradajis saja saimnieciba negrib vairs atgrieztis. ja velaties par to ko vairak uzinat rakstat man uz epastu. ar cienu Inta
Profesija: Slaucēja
Vēlama izglītība: Ne zemāka par vidējo
Kompānijas nosaukums: "Vetras"VV
Valodu zināšana: Latviešu
Darba dienas: Jaukti
Darba laiks: 8-24h
Atrašanās vieta: Balvi un raj., Lazdukalna pag.
Adrese, iela: Lazdukalns berzpils

Drošības prasības un rekomendācijas darbu meklētājiem
1. Nekādā gadījumā neveiciet priekšapmaksu darba iekārtošanās aģentūrām.
2. Gandrīz visi darba piedāvājumi par iekārtošanos darbā ārzemēs ir krāpšana.
3. Ignorējiet piedāvājumus par preču tālākpārdošanu un izplatīšanu, piedāvājumus saistītus ar pelnīšanas iespējām internetā ar klikšķiem, kā arī ar iespējām rakstīt un sūtīt recenzijas.
4. Pirms darba sākšanas, noskaidrojiet sekojošu informāciju: kāda ir darbinieku mainības šājā uzņēmumā un iemeslu iepriekšējā darbinieka atlaišanai no darba. Sazināties ar citiem uzņēmuma darbiniekiem.
5. Darba pirmajos mēnešos pieprasiet izmaksāt ikdienas vai iknedēļas darba algu, īpaši ja uzņēmums ir mazs.
6. Nosūtot CV darba devējam, neuzrādiet lieku informāciju. Neprecizējiet dzīvesvietu, pietiks, ja norādīsiet tikai pilsētu vai rajonu.
7. Pēc vienošanās uz interviju nāciet tikai oficiālajās vietās un darba laikā. Paziņojiet tuviniekiem, kur un ar ko Jums jāsatiekas.
8. Simpātiskas meitenes fotogrāfija palielina iespējas kļūt par vardarbības vai cilvēku tirdzniecības upuri.
9. Ja rodas šaubas, ignorējiet darba piedāvājumu vai tikšanos.
10. Paziņojiet SS.LV administrācijai, policijai vai valsts ieņēmumu dienestam par jebkurām darba devēja nekorektām darbībām un par sludinājumu iesniedzējiem vai vēstules autoriem ar piedauzīgiem priekšlikumiem.

Pamēģiniet organizēt savu individuālu darbu - piedāvājot cilvēkiem to, ko Jūs vislabāk protat darīt.
Atbildība, kompetence, centība un uzticamība ir novērtēta jebkurā laikā.

Tālrunis: (371)265-55-516
E-mail: [slēpt]@inbох.lv
Vieta: Balvi un raj., Lazdukalna pag.

Visi sludinājumi ar šo tālruni (0)
Visi sludinājumi ar šo E-mail adresi (0)

Pievienot Memo
Izdrukāt Datums: 30.12.2011 00:20
Pārsūtīt sludinājumu Unikālo apmeklējumu skaits: 281
Atgādināt
Paziņot par pārkāpumu

šis arī liekas ir par vienu un to pašu darba devēju, bija pie darba piedāvājumiem---šķiet tāds interesants!!!:):):)

R Richards 07.06.2015

Nu, ja šādi raksta vetārsts, cilvēks ar augstāko izglītību, tad es esmu kosmonauts ;)
Abi komentētāji ir viena un tā pati persona visdrīzāk.

Kategoriski Neeiet- bet būtu jāraksta neejiet,

STRADAT. pie vilcinu veltas "vetras"vv es tur stradaju par vetarsti- pirms vārda es komats nav

vini iedomajas ja reiz tu strada pie viniem tad tevi var izmantot kautvai
Pirms vārda ja komats trūkst, pirms vārda tad komats trūkst, kautvai - tāda vārda nav, ir kaut vai
13 vārdu rindiņā veselas 3 kļūdas.

neviens kas ir stradajis saja saimnieciba negrib vairs atgrieztis.
Pirms vārda kas komats atkal trūkst, pirms vàrda negrib tas pats, bet vārdā atgrieztis trūkst burts e.

Visdrīzāk, Inta, ir tā, ka tu strādā tieši tāpat, kā tu raksti. Par vetārstu mazās z/saimniecībās nestrādā, bet gan sniedz pakalpojumus. Tu esi slaucēja, kas, nesot pienu, neapklāj spaini, lai netīrumi un kukaiņi tur netiktu iekšā, jeb ļauj kaķim no visa spaiņa dzert. Par tādu darbu nav brīnums, ka nemaksā, jo to pienu pēc tevis ir jāvāra, un tie ir papildus izdevumi, laiks un darbs, bet tu tādas lietas nesaproti, jo domāšana par īsu.