www.sudzibas.lv Z/S Urdziņas Slikts maksātājs

Z/S Urdziņas - Slikts maksātājs

Labdien. Visiem potenciālajiem sadarbības partneriem, kuri vēlas tuvākajā, vai tālākajā nākotnē uzsākt sadarbību ar zemnieku saimniecību Urdziņas, kas atrodas netālu no Ogres, iesāku pievērst pastiprinātu uzmanību līguma punktam, kas skar apmaksas nosacījumus. Es pilnīgi piekrītu, ka dažreiz jebkuram uzņēmumam var iestaties problēmas ar naudas plūsmu, bet šis uzņēmums (saimniecība) uzskata, ka rēķinu apmaksā par precēm un sniegtajiem pakalpojumiem nav obligāta procedūra, sakarā ar to apmaksa notiek neregulāri, vai vispār nenotiek. Uz atgādinājumiem par rēķinu apmaksu uzņēmuma īpašnieks atbild, ka naudas nav, kaut gan atpūtas ceļojumiem un citiem izklaides pasākumiem finanšu resursi nez kāpēc ir.

Domājam, ka tā ir ļoti liela bezatbildība un necieņas izradīšana pret saviem sadarbības partneriem!

T ToAntons 09.08.2011

Tie taču ir tikai zemnieki, ko gan no viņiem labu var gaidīt!