www.sudzibas.lv Z/S Urdziņas neapmaksa rēķinus

Z/S Urdziņas - neapmaksa rēķinus

z/s Urdziņas ir veiksmīga saimniecība, kas nodarbojas ar piensaimniecību un graudkopību. Diemžēl, uzņēmuma īpašnieks ir ļoti slikti organizēts cilvēks, slikti ievēro rēķinu apmaksas kultūru. Sadarbība ar šo saimniecību notiek grūti, naudu par sniegtajiem pakalpojumiem izmaksa ar lielām mocībām un stipri kavē. Saimniecības īpašnieks daudz runā, bet diemžēl netur dotus solījumus.

Iesaku nesadarboties ar šo saimniecību, jo pastāv ne tikai izdevīguma moments, bet arī personiskas attieksmes faktors.

G

T ToGuntars 08.08.2011

Un tagad beidzot tu saproti, kāpēc Staļins izveda budžus?

T Tāir 08.08.2011

Šādu urdziņu ir pilna Latvija, un viņi nevienam nemaksā, ne valstij nodokļus, ne kalpiem par padarīto darbu, ne par pakalpojumiem, tā vietā dāsni dalot visas iespējamās atrunas. Ja kādam tas interesētu, sezonas laikā VID tur varētu sastapt verselu armiju sezonas strādnieku bez jebkādām līgumsaistībām. Informāciju par katru šadu saimniecību būtu jāsniedz lauksaimniecības konsultantiem, kuri taču ir katrā pašvaldībā, un vietējos apstākļus zina vislabāk. Nu bet mums taču vairs nekas neinteresē, vienīgi naudas aizņēmumi, nevis valsts sakārtosana no iekšienes.