www.sudzibas.lv Z/s Tiraines Staļļi Slikts atalgojums un liek nepareizi apstradat zemi, graudus utt

Z/s Tiraines Staļļi - Slikts atalgojums un liek nepareizi apstradat zemi, graudus utt

Lieta sekojosa. Jastrada bez brivdienam, alga maza, nodoklus nemaksa, visu maksa aploksnee. Atvalinajumu neredzet ka savas ausis, lieks stradat ar bojatu tehniku. Piemers reduktoram tek ella ara neremontes labak pieleis ellu: d: d: d katra zinja neiesaku iet stradat uz so iestadi busiet loti nelaimigi pectam.

K

Latviešu tautas 21.09.2016

Un vainigie noladetie krievi un krievu laiki... Izeja: jābrauc strādāt Vācijā pansionātā kopt vecus cilvēkus. Tur vismaz alga normāla, katru gadu ir atvaļinājums, tehnika jauna! Smird? Bet pašlaik staļļos arī smird!..

Latviešu tautas 21.09.2016

Un vel. NE KADA GADĪJUMĀ DIEVS PASARGĀ JŪS SŪDZĪTIES UZ VALSTS DARBĀ INSPEKCIJU: TAS NEKO NEDOS. Kāpēc? Korupcija...