Z/S PRIEDAINE Īpašnieki paverdzina cilvēkus - invalīdus strādāt , nemaksājot neko . - Cilvēku paverdzināšana un nekorektas saimnieku rīcības

Māris no Raunas puses . Biju strādājis šajā zemnieku saimniecībā un tiku bez nekā. Darbs bija izpildīts, strādāju 30 dienas . Saņēmu tik zupas podu un kontrabandas cigaretes smēķēšanai . Ivars Upenieks un Lūcija Upeniece bija paņēmuši darbā cilvēku invalīdu ar garīgiem veselības traucejumiem par kuru ņirgājas , viņš tika sists , vardarbīgi izmantots darbam . Viņš slauca govis , tas saucamais Maksims no Daugavpils. Viņš tika turēts kontrolē, lai nekur neaizbēgtu prom . Varu pateikt , tādi cilvēki kā mamma ar dēlu Lūcija un Ivars ir cilvēku paverdzinašanas organizatori. Pagājušajā gadā Ivars ar automašīnu nosita ar ļauno nolūku sievieti riebiņu novadā. Šie cilvēki šmaucās un nemaksā algas . Paverdzina garīgo slimu cilvēku bezmaksas strādāt . Ivars Upenieks ir psihopāts, kā arī viņas māte Lūcija Upeniece...

Papildināts Mārča 65 29.12.2020

+37122341422 Lūcija Upeniece

Papildināts Mārča 65 29.12.2020

Preiļu rajons, vārkavas novads , vārkavas pagasts, dovale , z/s Priedaine

B Buhariks 29.12.2020

"Ivars Upenieks ir psihopāts, kā arī viņas māte Lūcija Upeniece..." tad jau arī viņi ir garīgi slimi un neko tur nepadarīsi

M Mārča 65 29.12.2020

2 varianti . Vai pa jesli sists abiem vai nu uz psihusku