z/s Pētes - nauda

Piedāvā darbu uz bobkata un smagās mašīnas, vēl uz traktora ar iespējām strādāt roku darbu. Labs piedāvājums darba defecīta laikos. Ja jūs gribat lai par jums nemaksā nodokļus, algas vietā atmat dažus latus [ar plēšanu izplēšot]. Šo brīnumiestādi vada Dainis Apsītis t.26525019 un Gints Apsītis t.29996754. Šeit cilvēki pataisīti par dzimtļaudīm, katru dienu japierāda ka vajadzīga nauda gan ēšanai gan komunālajiem maksājumiem, gan visam pārējam. Šis duets jau aizgājis tik tālu Dainis eksplotē mājās malkas skaldītāju par paciņu cigaretēm dienā, bet Gints pat nekaunās aicināt darbā kaimiņus labi zinot ka naudu nesamaksās. Vienam šoferim [ bijušajam ] parādā ap 1300 latiem, otram ap 1000 latiem, traktoristiem, kuri mainīti ik pēc diviem mēnešiem no 200 - 400 latiem, tai pašā Daiņa dēls brauc uz skolu ar džipu, Ginta sieva vizinās ar džipu, tikai padotajiem nauda neatliek.

V

M Muhh 09.05.2010

Darba inspekcija, Valsts Ienemumu Dienests.
Lai atnak parbaudit.
Tagad darbu var uzsakt tikai ar rakstisku darba ligumu.
Darba devejam pienakums zinot VID par darbinieku pienemsanu darbaa nekavejoties.
Normas uzlabotas.
Darbs bez liguma aizliegts.
Lai atnak VID un saskaita ligumus un stradniekus.
Tagad tuvojas velesanas un reformas valsts vidos, ministrijas, ierednos.
Tapec sobrid ieredni darbojas atrak, citigak ka parasti.
Ministrijas tagad pienema normu, ja atradis kadus bez liguma, VID uzskatis, ka persona stradajusi 3menesus tada vietaa.
No taa uzrekina nodoklus+vel sodanaudas uzliek.
Sobrid Valsts Kases ienakumi loti svariigi, tadel kontrole buus.
Drosi zinot VID un skatities, kas nu buus.
Darba Inspekcija, Valsts Ienemumu Dienests, Pilsonibas un Migracijas iestadijumi/ker imigrantus nelegalos/.
Nelikumigi norekini aizliegti.
Ko ppikst interneta?
Lai atbrauc un saskaita stradniekus, pieprasa ligumus u.t.m.l

M Muhh 09.05.2010

Ja darbiniekiem nav ligumu, vai nemaksa algas, nodoklus, vinu pienakums ir rakstveidaa zinot Valsts Ienemumu Dienestaa par Nodoklu un Darba likumdosanas neieverosanu.
Citadi
Latvijas bauri kunks, ka mokot nabadzinus.
Zinot vini negrib.
Tad kunkst, kapec valsts slikta, nabaga.
Lupatas, nevis cilveeki.
Tapec ari nav laba dzive Dzimtenee.

P pufa 11.05.2010

Vai tad Olaines bibliotēkā optimizācija bijusi?

R raimonds 28.10.2010

Nevajag kunsktēt, bet pašiem kaut ko darīt sūdzēties kā iepriekš minēja.
Piemēram mani darbā arī apmānīja bet es panācu, ka viņiem uztaisīja tādas pārbaudes, ka maz nelikās, lai es tālāk neietu visu man izmaksāja ko bija parādā.
Jo ir tik daudz institūcijas vid, darba drošibas inspekcija (tā var tā iegriezt, ka pat ražošanu aptur kamēr viss nav novērsts0, ekonomikas policija utt.

G GINTS 28.10.2010

GINTS APSīTIS PATS SAVU BēRNU PAMETIS...KO VAR GRIBET NO TADA...

APSKATIET GALERIJU DRAUGOS...