www.sudzibas.lv YIT Kvalitāte

YIT - Kvalitāte

Tika iegādāts dzīvoklis Eiženijas Ielā 17 "Dzirciema Nami".
Padzīvojot dzīvoklī tikai mēneši esam saskārušies jau ar vairākām problēmām, uz ko yit atbild - būvniecības procesā taču viss ir pieļaujams.
Sākot likt iekšā iekārtas, tika secināts, ka sienu atšķirība starp augšu un apakšu var būt pat 3 cm. Šajā gadījumā par kaut kādām standarta iekārtām var aizmirst, jo viss ir jāpielāgo šķībajai sienai.
Uz sienām sāk rasties plaisas, no sienām lobās nost krāsa, ventilācijas lūka veido rasas pilienus, kas pēc tam notek gar sienu uz grīdas, no jumta patstāvīgi nāk bleķa skaņas.
Yit atbilde uz to visu ir - būvniecības laikā taču viss kas var gadīties.
Negribu nemaz domāt, kas ar to dzīvokli būs pēc diviem gadiem - kad it kā beigsies esošā Yit garantija.
Kaut gan jau tagad no tās garantijas nav nekādas jēgas, jo būvniecībā taču ir pieļaujami kaut kādi sīkumi - 3 cm viņi uzskata par sīkumu.

G GvidoK 09.01.2020

"Kurš gan būtu iedomājies, ka pieņemot dzīvokli man ir jānostaigā gar visām sienām ar līmeņrādi. Var jau būt, ka es tāda nezinīte esmu viena. " :)
Tu tiešām tāda neesi viena, tādas jūs esat gandrīz visas sievietes. Kad vaidzīga kāda jauna lupata pa 100 eiro, tad jūs visu dienu varat pavadīt tirdzniecības centrā un stundām petīt divas kleitas, izpētīt katru vīlīti un pogu, stundām pavadīt laiku pielaikošanas kabīnē, un nedod Dievs, ja tur kādā šķība vīlīte vai diegs karāsies, vai nu nepirksiet vai prasīsiet atlaidi. Bet kad jāpērk dzīvoklis pa 100K tad gan neināk prātā to pārbaudīt vai pasaukt kādu speciālistu, kas apskata. Tieši tāpat jūs pērkat lietotus auto un pēc tam sūdzaties ka vai tad jums bija jāparbauda.

BondsBonds 09.01.2020

3 cm būvniecībā nekas nav. Krāsa var nākt jo slikta pati krāsa. Ventilācijā ir aukstāks gaiss.

_ _aviva_ 10.01.2020

Ja, varētu piekrist par tiem 3cm būvniecībā, Bet Yit pārdod dzīvokļus ar apdari, t.i. "uz atslēgas". Tas nozīmē iebrauc, ienes mēbeles un dzīvo.
Pārdot dzīvokļus ar tādiem trūkumiem un teikt ka būvniecības laikā viss ir iespējams, nu tas nav solīdi.
No Yit tas ir negaidīti, esmu ļoti vīlusies.

_ _aviva_ 10.01.2020

Jūsu komentārs izskatās kā Jūs esat ieinteresēts un attaisnojaties.
Es biju skatīties tai projektā dzīvokli pirkšanai.
Un varat iedomāties, man Nepatika! Kaut es to projektu gaidīju!
Tieši acīs iekrita viss, ko autore ir minējusi savā sūdzībā.
Aizdomīga ventilācija, ne īpaši lielas istabas, prasti pakešu logi (kaut ar trīs stikliem), ne īpaši augstas klases lamināts. Tas ir ko ievēroju tikai pie apskates.
Un apkopējas...kuri smeķēja tikko nesen izremontētā jaunajā dzīvoklī ar paveikto remontu!
Mēs nopirkam citu dzīvokli, uzlikam laminātu, ar augstu klasu, kuru gribējām, un logus, ar trīs stikliem, labāk,nekā Yitā.
Tie dzīvokļi nav nemaz lēti lai pārmaksātu par nekvalitatīvo remontu. Nav vērts.