www.sudzibas.lv YIT Darba drošības ignorēšana

YIT - Darba drošības ignorēšana

YIT Ceļu būves uzņēmums, pateicoties Latvijas valsts kontrolējošo iestāžu korumpētībai, pilnīgi ignorē likumus un slaidi šķauda uz tiem ar abi gali. Veicot būvdarbus uz koplietošanas ceļa Preiļi - Aglona, pa kuru notiek intensīva satiksme, nodarbina smagās tehnikas un autotransporta vadītājus ilgāk par likumos atļautajiem darba laikiem.

J

Работяга 28.04.2018

Paldies jums ar sudzibu, cerams ka viss nokartosies :(

Sigita Bronze 29.04.2018

Un kad viņiem strādāt? Naktī 8 stundas? Vai tomēr pa dienu pēc iespējas ilgāk, lai pabeigtu ātrak ceļa posmu?
Mans tētis strādāja LAU - strīpas uz šosejas normāli ir nokrasot nereāli - traktoriņš brauc, aiz viņa 50 m mašīna lēni brauc, a kadam vajag pārbraukt tieši pāri tiko krāsotai līnijai. Tā ka pis atpakaļ uz savu alu, tu vardes pirdien.